Mutluluklarına gölge düştü! Eşini aldattığı konuşulan Mert Fırat cephesinden açıklama geldi-haberi

2018 seneninde görkemli tek düğünle İdil Fırat‘la nikah masasına oturan Mert Fırat, geçtiğimiz sene kasım ayında evvel bebekleri Seyhan Mia’yı kucaklarına aldı. Evliliklerini basından ırak yaşayan çiftin mutlulukları gölge düştü. 27 yaşında olan tek kadın, Mert Fırat ile yasak aşk yaşadığını ileri sürünce yasamsal medya bununla çalkalandı.

HUKUKİ SÜRECİ BAŞLATIYORLAR

Kısa müddette gündem var olan Mert Fırat kişisel yasamsal medya hesabından tek İzah yapmazken avukatı aracılığıyla medya izahı yaptırdı. Avukat Mehmedali barış Beşli tarafından gönderilen medya açıklamasında şu ifadelere yer verildi:

“Kamuoyunun dikkatine,

Müvekkilim Mert Fırat ile alakalı olarak web ortamında, yasamsal medyada iki senedir süregelen sistemli ve itinali olarak asılsız suçlamalarla paylaşımlar yapılmaktadır.

Müvekkile ve ailesine karşı yapılan ve sistematik şekilde süre gelen asılsız ithamlar, perişan laf ve saldırılar ile ilgili, dahada evvel de takipçisi, davacısı olduğumuz benzeri tekrar bu erken de İhtiyaç duyulan hukuki asama İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde başlatılmıştır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir