Mukavelesi otomatik uzayacak Aboubakar’da ‘maaş’ krizi çıktı, haberi alan Fenerbahçe pusuya yattı-haberi

Siyah-beyazlı takım Bir gün evvel öğleden ardindan Sivas’a uçarken, sakatlığı düzelen Kamerunlu golcü de kadroda yer aldı. ulusal takımdan sakat dönen Aboubakar sırasıyla Kasımpaşa, Alanyaspor, Erzurumspor ve Ankaragücü maçlarında görev yapamamıştı. Kamerunlu golcünün iki maça dahada çıkması seklinde 1,5 milyon eurodan mukavelesi uzuyor ve futbolcu bu ücreti beğenmediği gerekçesiyle mesele çıkarıyor. Bu söylemler kulislerde konuşulurken Beşiktaş idaresi de Aboubakar’la ‘ücret’ ile alakalı temasa geçtiği aktarıldı.

“GEREKEN İYİLEŞTİRME YAPILIR”

Eski Beşiktaşlı futbolcu ve yorumcu Sinan Engin, “Aboubakar, kazanç gelip geçicidir. Takım şampiyonluğa gidiyor ve sana gereksinim var. koşul olan iyileştirme yapılacaktır, çık maçını oyna. Bunları kafana takma” izahı yapmıştı. Beşiktaş idaresi de Aboubakar’a Yalnızca şampiyonluğu düşünmesini, ücreti iyileştirebileceklerini iletti.

FENERBAHÇE İDDİALARI KONUŞULUYOR

Aboubakar amaciyla Sarı-Lacivertliler’in pusuda olduğu, takriben üç milyon avro civarında tek öneri götürmeye hazırlandığı argüman edildi. Başarılı forvetin akıbeti tek sonraki günlerde net netleşecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir