Muhammed’in armayı bulamadığı yeni forma hakkında Ali Koç’tan ilginç yorum: Her yerinde logo var-haberi

Başkan Ali Koç, tasima konusuna ve tertemiz sezon formasına baz alinarak eleştirilere reaksiyon gösterdi.

İşte Koç’un Helsinki mücadeleninden ardindan yaptığı açıklamalar:

“Bir sistem kuruldu. Bu sistem ağır ağır oturuyor. En hoşnut olduğum mevzu ise rakipten topu acele art almamız. Üçüncü alanda basmamız, çok koşmamız, dahada inançlı ve savaşan tek ekip olmamız. dahada yolun başındayız. Köprünün altından çok sular akacak.

“YIPRATMA KAMPANYASI BAŞLATILDI”

Samimi, kayıtsız ve koşulsuz Fenerbahçe‘yi seven hakikat taraftarlara sesleniyorum. Yıpratma kampanyası başlatıldı. Kimlerin başlattığını biliyoruz. Çok acele gaza geliyorlar. toy arkadaşlar yıpranmaya dahada müsaitler. takim formasi açıkladık, ‘Yok takim formasi öyleymiş, yok takim formasi böyleymiş, arma yokmuş.’ benim düsünceme göre bu sezon nihayet senelerin en iyi formasıyla çıktık.

“YAYGARA KOPARIYORLAR”

Yaygara koparıyorlar ‘Logo yokmuş.’ diye. Formanın ön tarafı Tamamiyle logo. Arkada da rengarenk logomuz var. Taraftarların, ‘Bismillah’ demeden bu ruh haline girmelerini kınıyorum, yadırgıyorum ve kırıldığımızı belirtmek istiyorum. En iyi olanini uygulamak amaciyla sabırlı tek süreçten geçiyoruz. Sabredin, 2-3 haftayı kazasız belasız atlatalım. Bu takım inancıyla, ruhuyla, gençleriyle ve azmiyle, birbirleri amaciyla her şeyini veren tek ekip olduğunu gösterecek. tertemiz sezonun hayırlı olmasını diliyorum. dogruluk edenin kazandığı tek sezon geçirmeyi diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.