Mücevher hırsızları Cannes Film Festivali’ni gözüne kestirdi! Dünyaca ünlü yıldızları kaldıkları otelde soyuyorlar-haberi

Cannes Film Festivali, beynelmilel kamuoyunun olduğu civarindan hatali şebekelerinin de yakından takip ettiği tek etkinliğe dönüştü. Festivale katılan filmlerin yıldızları ve davetliler al halıda şıklık yarışına girerken, göz kamaştırıcı kıyafetleri ve onlara eşlik eden takılarıyla bütün alakayı üzerlerine topluyor. mevzubahis alaka mücevher hırsızlarını da harekete geçirdi.

17 BİN STERLİN DEĞERİNDEKİ MÜCEVHERLERİ ÇALINDI

2021 Cannes Film Festivali’ne katılan İngiliz oyuncu Jodie Turner-Smith, al halıda taktığı Gucci’nin elmaslarla süslü altın kolyesiyle adından uzunca süre laf ettirdi. 34 yaşında olan Smith, 17 bin sterlin değerindeki mücevherlerinin çalınmasıyla ise hatri sayilir büyüklükte tek şok yaşadı.

ODASINA HERHANGİ BİR ZORLAMA OLMADAN GİRİLMİŞ

Geceliği iki bin 500 sterlin var olan Marriott Otel’de var olan Smith’in soygun esnasında odada olmadığı öğrenildi. Fransız polisine şikayette bulunan Smith, 2.5 saatlik sorgunun derhal peşinden yaşadıklarını yasamsal medyada paylaştı. Yapılan evvel incelemede odaya rastgele tek zorlama olmadan girildiği belirtildi.

RUSYA VE ROMANYA’DAN GELİYORLAR

The Times’ın haberine göre Smith’in başına gelenler sıradan tek hırsızlık olayı değil. Rusya, Romanya ve Bosna Hersek’ten Cannes’a gelen hatali şebekeleri festivale var olan yıldızları amaç alıyor. varlıklı konuklar benzeri davranan ve otellerde oda tutan çete üyeleri, düşük maaşlara çalışan otel çalışanları ve güvenlik görevlilerine rüşvet vererek odalara giriş kartını ellerine geçiriyor. Polisin Smith’in olayı ve hırsızlık çeteleriyle alakalı soruşturması ayni ritimde devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.