Midibüsle çarpışan motosikletteki anne feci şekilde hayatını kaybetti, oğlu ise yaralandı-haberi

Serik Belek yolu Eminceler mevkiinde, M.K.’nin kullandığı 07 C 82392 plakalı otel personeli taşıyan servis midibüsüyle Ramazan Günal’ın kullandığı ve annesi Ayşe Günal’ın da bulunduğu 07 YJZ 67 plakalı motosiklet çarpıştı. Saat 16.30 sıralarında gerçekleşen kazanın tesiriyle Ayşe Günal midibüsün altında kalırken, erkek çocuğu Ramazan Günal ise motosikletle yolda sürüklendi. Vatandaşların ihbarı üstüne talihsiz kaza adina polis, sağlık ve itfaiye ekipleri derhal sevk edildi.

ANNE olay YERİNDE yasamini KAYBETTİ

Kazayı gören çevredekiler derhal anne adayi ve erkek çocuğunun yardımına koştu. Gelen sağlık ekipleri müdahale ettikleri Ayşe Günal’ın hayatını kaybettiğini belirledi. Yaralanan sürücü Ramazan Günal ise Serik hükümet Hastanesi’ne götürüldü.

BİR OĞLUNUN BİR EŞİNİN YANINA KOŞTURDU

Kaza sonrası olay adina gelen Ahmet Günal ne yapacağını şaşırdı. tek taraftan can veren eşi Ayşe Günal’ın başka tarafta ise yaralı erkek çocuğunun yanına koşuşturup duran Ahmet Günal hatri sayilir büyüklükte acı yaşadı.

SÜRÜCÜ GÖZALTINA ALINDI

Ayşe Günal’ın cenazesi savcılık incelemesinin derhal peşinden Serik hükümet Hastanesi morguna kaldırıldı. Yaralı Ramazan Günal’ın sağlık vaziyetinin iyi olduğu öğrenildi. Midibüs sürücüsü M.K. zabita tarafından gözaltına alındı. Öte istikametten Ayşe Günal’ın otelde çalıştığı, erkek çocuğu Ramazan Günal’ın ise mesai nihayetinde kendisini almak amaciyla otele geldiği ve birlikte Haneye döndükleri sırada kazanın yaşandığı öğrenildi.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.