Mesut Özil’e olan benzerliği ile tanınan Mustafa Barut Fenerbahçe yönetimine seslendi: Onun yerine beni alın kimse anlamaz-haberi

Devre arası tasima döneminde Fenerbahçe‘ye tasima var olan Mesut Özil hayat gündeminde en çok konuşulan isimler arasında yer alırken, Zonguldaklı Mustafa Barut da Özil’e var olan benzerliği ile yasamsal medyada alaka gördü.

VİDEOLAR İLE GÜNDEME GELDİ

Mesut Özil ile hemşehri var olan Barut, yasamsal medyaya attığı videodan ardindan tek anda yasamsal medyanın gündemine geldi ve kullanıcılar tarafından en çok konuşulan kişiler arasına girdi.

“ÖZİL’E BENZEMEKTEN GURUR DUYUYORUM”

Özil ile benzerliği hasebiyle herkesin kendisiyle video ve resim çektirmek istediğini söyleyen 21 yaşında olan Barut, “Mesut Özil’e benzemekten gurur duyuyorum. tek yasamsal medya hesabı açtım, roman havası attım çok zevk almış. İnsanlar çok beğendi, destek veriyorlar. mutlu Özil’le Sahiden taraf yana gelip resim çektirmek çok istiyorum. Buradan kendisine sesleniyorum, onu çok seviyorum” dedi.

“ONUN YERİNE BENİ ALIN, KİMSE ANLAMAZ”

Mesut Özil’e benzerliği sayesinde sahada oynayabileceğini belirten Mustafa Barut, “Kendisi geçen mücadele sakatlandı, çok moralim bozuldu. mücadelelerde mutlu Özil’in adina beni koysa kimse anlamaz. Buradan sesleniyorum onun adina beni alın, kimse anlamaz” dedi.

“MESUT ÖZİL’İN AMCASININ YANINA GİTTİM”

Videolarla mutlu Özil ile dalga geçtiği istikametindeki yorumları onay etmeyen Barut, “Ben roman oynuyorum, şarkı söylüyorum emelim insanları mutluluk dolu etmek. Devrek’e gittim mutlu Özil geldi dediler her biri resim çektirmek istedi. mutlu Özil’in amcasının yanına gittim. Kendisi ile çay içtim. ‘Benzerliğin ile gurur duy. Videolarını beğeniyorum, Yalnızca mutlu Özil ile alay geçme’ dedi. bendeniz kimse ile alay geçmiyorum, Yalnızca bendeniz roman oynuyorum ve şarkı söylüyorum. ara ara perişan yorumlarla karşılaştım. bendeniz kimseye perişan yorum yapmıyorum. bendeniz herkesin mutluluk dolu olması amaciyla çaba gösteriyorum. Kimseye perişan tek yorum yapmıyorum. Onlar da bana yapmasınlar. bendeniz kimseye tek şey yapmıyorum. Herkese saygı duymaya çalışıyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir