Mehmet Dinçerler ile evlenen Hadise ilk kez konuştu-haberi

Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda nikâh masasına oturdu. Medyaya kapalı yapılan merasimde davetlilerin görsel alması yasaklandı. Nikâhın derhal peşinden Bir gün evvel akşam Kıbrıs’taki tek otelde sahneye çıkan Hadise, evliliğiyle alakalı evvel kez konuştu.

“EŞİM BANA KRALİÇE GİBİ BAKIYOR”

Konserde ‘Prenses’ şarkısını söyledikten ardindan konuşan Hadise, “Bu şarkıyı yıllardır söylüyordum ama evvel kez izdivaç ettikten ardindan söylüyorum. Şarkımda prensesler gibiydim baba evinde diye ama eşim bana Sahiden kraliçe benzeri bakıyor. Ona buradan teşekkür ediyorum her şey için. Beni bu civarindan iyi sevdiği ve hep yanımda olduğu için” dedi.

“BORÇ YOK!”

Hadise ile Mehmet Dinçerler İzdivaç etme kararını yasamsal medyadan duyurmuştu. Şarkıcının yüzüğü günlerce konuşulmuştu.

Hadise’ye, sevgilisi Mehmet Dinçerler’in armağan ettiği 40 bin dolarlık yüzük, iş insanının alacaklıları tarafından davaya mevzu olmuştu.

Dinçerler’in alacaklıları, açtıkları davada, “40 bin dolara yüzük alacağına borçlarını ödesin.” demişti.

Tüm bu yaşananların derhal peşinden Mehmet Dinçerler, sessizliğini bozmuştu. Yazılı İzah yapan iş insanı, takibe alınmış tek borcunun olmadığını söylemişti.

Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler hastaneyi ayağa kaldırdı İlginizi Çekebilir Hadise ve sevgilisi Mehmet Dinçerler hastaneyi ayağa kaldırdı Mehmet Dinçerler'in unutmak istediği görüntüsü İlginizi Çekebilir Mehmet Dinçerler’in unutmak istediği görüntüsü

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.