MasterChef’in eski yarışmacısı Duygu Acarsoy anne oluyor-haberi

Katıldığı ‘MasterChef Türkiye 2020′ yarışmasıyla şöhrete kavuşan Duygu Acarsoy, çekim esnasında nişanlısının kendisini aldattığını öğrenip duygusal anlar yaşamıştı. Birkaç gün sonra nişanlısını yanlış anladığını ve evlilik kararı aldıklarını söyleyen Acarsoy, barıştığı Uğur Atun ile geçtiğimiz yıl evlenmişti.

BEBEK BEKLİYOR

MasterChef Duygu, bu sefer de sosyal medya hesabından eşiyle göbeklerini gösterdiği bir pozu paylaşarak hamile olduğunu açıkladı. Instagram hesabından mutlu haberi takipçileriyle paylaşan Duygu Acarsoy ve eşine tebrik mesajları yağdı. Acarsoy, eşi Uğur Atun ile paylaştığı pozuna, “Göbekler yarışıyor adlı fotoğrafımız” notunu düştü.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI

Gelen mesajların ardından göbeğinin iyice belli olduğu bir fotoğrafını paylaşan Duygu, “Kızım ve ben” diyerek bebeğinin cinsiyetini de açıklamış oldu.

UĞUR ATUN KİMDİR?

Uğur Atun, 2005 senesinden beri still life, moda, organizasyon ve reklam fotoğraf çekimleri yapıyor. 2008’den bu yana ise dergi alanında toplumsal yaşam, iş, sanat ve magazin dünyasının içinde yer alarak fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. Atun şu sıralar Klass Magazin Dergisi’nde İstihbarat Müdürü görevini üstleniyor.

Kaynak :haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.