Mantar Bariyer Sistemleri

Özellikle araç geçişlerinin olduğu yerlerde kullanımı uygun olan mantar bariyer sistemleri ile, rahatlıklar geçişlerin tamamını kontrol altına almış oluyorsunuz. İşletmeler için oldukça etkili olan ve kolaylıkla kullanılan bu sistemlerin, avantajları ise bir hayli fazla ve işinizi kontrol altına almanızı sağlamaktadır.

İşlerini doğru yapmak isteyen firmaların ve kişisel güvenliklerini almak isteyenlerin tercihleri arasında yer alıyor olması ve bu alanda en iyi şekilde hizmet veren firmaları tercih etmeleri her anlamda daha etkin olmasından dolayı, teknolojide en iyi olan mantar bariyer ile her zaman en iyi hizmetleri alarak işinizi halletmiş olacaksınız. Her türlü koşullar altında çalışan sistemlerin öncüsü mantar bariyer sayesinde, aradığınız kaliteyi bulacak ve rakipsiz kalite güvencesi sayesinde tüm mantar bariyer yetkili servis, yedek parça tedarik garantisi vermektedir.

Otoparklarda, alışveriş merkezlerinde ve daha bir çok mekanda kullanabileceğiniz bu sistemler için, özel olan mantar kumanda ile birlikte, kolaylıklı sistemleri kontrol altına da almış olacaksınız. Kullanımlarınıza göre zamanınızı dahi belirleyerek, zaman ayarları bariyer sistemlerine dahi sahip olabiliyorsunuz. Mantar motor geliştirdiği sistemde bilinen çekme yayı tekniği, kapının açılması ve kapatılması sırasında motordan alacağı destekle daha etkili ve güçlü çalışmaktadır. Motor mekaniğinin üzerindeki yükün azalması ile birlikte, kapı sisteminin daha uzun yıllar çalışmasını sağlamaktadır.

Kumandalı Bariyer Modelleri

Seri motor, ve sargı mili kaplaması ile istediğiniz sisteme sahip olmanızı sağlaması ve uzak kontrollü Mantar kumanda ile birlikte, kapının hareketi ve durması çok yumuşak ve sessiz olacaktır. Çift yay tekniği kullanılan bariyerlerde ve kapı modüllerinde emniyeti sayesinde ilave kapanma kenarı güvenliğine ihtiyacı da duymamış olacaksınız. Mantar bariyer gövdesi, entegre edilmiş iç buton ve garaj aydınlatma lambası da standart olarak mevcuttur.

Şifrelenmiş garaj kapı ve bahçe giriş kapı motorları için özel olarak tasarlanmış iki yönlü mantar bariyer sistemleri ile geleceğin teknolojisini şimdiden yaşıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir