Manchester United'ın eski futbolcusu Patrice Evra ringe çıkıyor-haberi

Manchester United’ın efsane oyuncu Patrice Evra, 2018 yılında West Ham United ile sözleşmesinin bitmesinin ardından futbol hayatını sonlandırmıştı. Eski Fransız yıldız futbolu bıraktıktan sonra İngiliz kanalı Sky Sport’ta yorumculuk yapmaya başlamıştı. Evra, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Amerikalı ‘YouTuber’ Adam Saleh ile boks maçına çıkacağını duyurdu.

Ne söyledi?

Geçtiğim günlerde Boxstar UK’ye konuşan Patrice Evra, “Hayatımda ilk kez boks maçına katılacağım için heyecanlıyım. Boksörlere her zaman saygı duydum. Boks sadece güç ve kuvvet değil, santraç gibi stratejik bir oyun. Beni en çok heyecanlandıran antreman teknikleri oldu. Çünkü futbolcuların antremanlarından tamamen farklı” şeklinde konuştu.

Evra çok çalışıp kendine meydan okumak istediğini de belirterek, “Konfor alanımdan çıkmak için gerçekten heyecanlıyım. Benim için büyük bir fırsat. Tabii ki, yaptığım her şeyde olduğu gibi eğlenmek istiyorum ama aynı zamanda bu spora saygı duyduğumu da göstermek istiyorum.” dedi.

Manchester United’da 1 UEFA Şampiyonlar Ligi, 1 FIFA Kulüpler Dünya Kupası, 5 lig, Juventus’ta da 2 lig şampiyonluğu yaşayan Evra, Fransa Milli Takımı formasını 81 kez giydi.

  • ring

Kaynak :fanatik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir