Mali yine bildiğiniz gibi: Instagram’dan yürümeye başladım-haberi

Uzun tek müddettir kaçış sendromu hastalığı ile ugras eden Mehmet Ali Erbil, Magazin D canlı yayınında Asiye Acar’ın suallerini yanıtladı.

“TAM ANLAMIYLA YÜRÜYEMİYORUM”

Sağlık vaziyeti ile alakalı konuşan meşhur şovmen, “Dokuz ay hastanede yatmak, ayni vakitte da devinim etmeden çok zordu. Kolumu kaldırabilmek amaciyla günlerce yakarıyordum Allah’a. Bugünlere geldim çok şükür. Allah beni çocuklarımı bağışladı. Şimdi kalktık yataktan, bu hallere geldik. Tam manasıyla iyileşmedim, fizik tedavim ayni ritimde devam ediyor. Tam manasıyla yürüyemiyorum. uzunca müddettir yatmaktan kaynaklanan tek rahatsızlık.” dedi.

“SOSYAL MEDYADA YAZIŞIYORUM”

Acar’ın “Siz aşkı seversiniz. Nedir vaziyetler şu an?” sualine esprili kişiliğiyle cevap veren esprili şekilde “Fena gitmiyor. Instagram’dan yürüdüğüme göre kendime gelmeye başladım. Burada yürüyemiyorum bari Instagram’da yürüyeyim. yasamsal medyada yazışıyorum. Motive etmekte beni, çok iyi tek şey. Görüntülü olarak konuşuyoruz, hep iyi niyetli olarak. Sağ olsunlar benim amaciyla dua ediyorlar.” şeklinde konuştu.

“AMA ORADAKİ GİBİ DEĞİLDİ”

Instagram’dan tanıştığı kızla yaşadığı enteresan olayı da laf eden Erbil, “Bir kaç sene evvel Instagram’da tanıştım tek kadınla. Buluşmak amaciyla anlaştık. Ama oradaki benzeri değildi. Çok güç tek durum. Görünce ‘Pardon arabayı yanlış park ettim, bakıp geliyorum’ dedim. Gidiş o gidiş, derhal uzaklaştım.” ifadesinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir