Luka Modric’ten yıllar sonra gelen çarpıcı itiraf: Türkleri unutamıyorum-haberi

Real Madrid’in Hırvat yıldızı Luka Modric, ulusal takım formasını 135 sefer terleterek rekor kırmasının derhal peşinden medya toplantısında açıklamalarda bulundu. deneyimli futbolcu kariyerinde kendisi en çok etkileyen hatıran avro 2008’de Türkiye‘ye karşı aldıkları mağlubiyet olduğunu söyledi.

Luka Modric’in medya toplantısında yaptığı açıklamaların tek bölümü şöyle:

“REAL MADRİD’DE BİTİRMEK İSTİYORUM”

“Futboldan huzur alıyorum ve eğleniyorum. Ne vakit bırakacağımı göreceğiz. Şu vakit bırakmak amaciyla tek nedenim yok. Kariyerimi Real Madrid’de bitirmek istiyorum. Bunu başarabilen çok az oyuncu var. Ancak, şimdiden olasılık etmek çok güç.”

“TERSİNİ İSPAT ETMEK İÇİN dahada ÇOK MOTİVE OLDUM”

“Kendim amaciyla tek önyargım yoktu. Çocukluğumdan beri futbol oynuyorum ve hakkımda her vakit önyargılar ve şüpheler olmuştu. Bu benim amaciyla tek mesele olmadı. Beni değiştirmedi. Hakkımda menfi konuşan insanlara tersini kanıtlamak amaciyla dahada da motive olduğum çoktur.”

MODRIC’İN EN İYİLERİ

“Hırvatistan’da oynadığım en iyi kaleci Subasic’ti. mükemmel kaleciydi. Ayrı olarak ayakları da iyiydi. Savunmacı olarak Vedran Corluka’yı söyleyebilirim. ortada sahada Mateo Kovacic olur. Forvette de Dudu.”

“TÜRKİYE YENİLGİSİ BİZİ kati VURDU”

“Tüm kariyerimde beni çok etkileyen tek vakit var. Bu takim formasi altında geçirdiğim en güç vakit avro 2008’de Türkiye’ye karşı Viyana’da aldığımız mağlubiyetti. O yenilgi bizi kati vurdu. Çok zordu. Soyunma odasındaki halimizi düşünebilirsiniz. Çok zordu çok. Sonrasında ne yaparsak yapalım, ne civarindan başarılı olursak olalım. Aklımın tek ucunda hep o yenilgi var.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir