Liverpool’daki gururumuz Ozan’ın yanına bir Türk daha gidiyor-haberi

Trabzonspor’un ve Milli Takım‘ın yükselen yıldızı Uğurcan Çakır‘ın taliplileri vakit geçtikçe artıyor. Geçtiğimiz sezon Avrupa’ya transferi dönen 24 yaşında olan kaleci amaciyla İtalya ve İngiltere’den Bir hayli kulübün takipte olduğu belirtilirken, dahada evvel de Uğurcan ile alakadar var olan Liverpool‘un bu sefer dahada ağırbaşlı tek şekilde bu transferi ele aldığı öğrenildi. dönem arasında stopere Schalke’den ozan Kabak’ı alan Liverpool, kalesini de Uğurcan Çakır’a emanet etme niyetinde.

YAKINDAN TAKİP EDİLİYOR

İngiliz basınından bulunan haberlere göre Liverpool’un sezon sonu Uğurcan’ı kadroya katmak amaciyla çalışmalara başladığı, bu noktada da kalecinin performansını dahada yakından takip edebilmek emeliyle da bu akşam oynanacak Norveç-Türkiye karşılaşması amaciyla tek ekip görevlendirdiği argüman edildi. nihayet olarak Türkiye-Hollanda karşılaşmasında iyi tek performans alana koyan ve tek de penaltı kurtaran 24 yaşında olan kalecinin yükselen performansının Bir hayli takimi harekete geçirdiği aktarıldı.

DEĞERİ 16 MİLYON avro OLDU

2019 yaz döneminde Transfermakt’ta değeri 750 bin avro var olan Uğurcan Çakır, şimdilerde 16 milyon avro değere ulaştı. Liverpool’un Uğurcan amaciyla takriben 20 milyon avro civarında tek öneri yapması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir