Liverpool'da kalacak mı? Ozan Kabak'tan transfer açıklaması-haberi

Liverpool’daki geleceği her geçen vakit dahada çok konuşulan ve Kırmızılar’da kalıp kalmayacağı heyecan konusu var olan ulusal futbolcu ozan Kabak, transferiyle alakalı mühim açıklamalarda bulundu.

İngiliz Medyaya konuşan 21 yaşında olan futbolcu, “Bu beş ay kariyerim, kişiliğim amaciyla çok kıymetli oldu. mükemmel insanlarla, çok iyi futbolcularla tanıştım. Liverpool’da kalmak istiyorum. idmanda dahi futbolunuzu geliştiriyorsunuz. Evet, kalıp kalmasam da bu beş ay benim amaciyla çok iyi geçti diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Cengiz Ünder amaciyla Milan iddiası

“Klopp Daha geleceğim ile alakalı tek şey söylemedi”

Açıklamalarında teknik patron Jurgen Klopp’a da değinen Ozan, “Klopp Daha geleceğim ile alakalı tek şey söylemedi. Şu anne civarindan bu mevzu ile alakalı konuşmuyoruz. Önümüzdeki sezon ne olacağını göreceğiz, ama her her halükarda bundan Sahiden huzur aldım ve herkesin benim amaciyla yaptıklarını onay ediyorum” dedi.

İlgili Haberler
Fenerbahçe’de tertemiz teknik patron adayı Jose Bordalas

Ozan amaciyla Leipzig iddiası

Son günlerde Avrupa basınında Liverpool’un ozan Kabak’ın 18 milyon sterlinlik satın alma opsiyonunu kullanmayacağı ve Alman ekibi Leipzig’e tasima olacağı istikametinde haberler yer alıyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.