Lionel Messi'yi bombaladı: Sahtekar…-haberi

Şampiyonlar Ligi’nde 1-0 kazandığı evvel mücadelenin derhal peşinden Santiago Bernabeu’da Real Madrid’e 3-1 boyun eğen ve elenen Paris Saint Germain dev organizasyona acele havlu attı.

Kısa tek vakit Süper Lig ‘de Ankaragücü forması da giyen PSG’nin Daha önceki oyuncularından Jeremy Rothen, Messi ve Neymar’ı ağır sözlerle amaç aldı.

‘GELDİGİNDEN BERİ YAPTIĞI SAHTEKARLIK’

RMC Sport yorumcusu Rothen, Lionel Messi amaciyla ‘Sahtekar’ ifadesini kullanırken, “Bu maglubiyetin sorumluları Messi ve Neymar! Sorumluluklarını üstlenmek onlara kalmış. Onlar kulübün figürleri, Leonardo bunun amaciyla onları aldı. İki mücadelede da tehlike olusturan tek kişi Mbappe’ydi. Geldiğinden beri yaptığı sahtekarlık… Leo ile alakalı bunları söylediğim amaciyla utanıyorum ama hakikat bu” diye konuştu.

NEYMAR İÇİN ‘DİĞERİ’ TABİRİNİ KULLANDI

Neymar amaciyla ‘Diğeri’ tabirini kullanan Rothen, “Diğeri de bütün topları kaybetti. ötekisi diyorum çünkü ismini dile getirmek beni çok rahatsız ediyor. Orada olması latife gibi. PSG’deki oyuncuların yüzde 50’sinden dahada kötü. O oradayken yalan neden aramaya ayni ritimde devam edeceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir