Kraliçe Elizabeth’ten kötü haber var… Sağlık durumu iyi değil-haberi

İngiltere Kraliçesi Elizabeth, geçen sonbahardan bu yana, corona virüsü dışında da değişik sağlık problemleri yaşamıştı. Buckingham Sarayı tarafından yapılan izahta da, kamuoyuna kraliçenin iyileştiği bilgisi servis edilmişti.

Ancak doktorların uyarısıyla baston kullanmaya başlayan 95 yaşında olan kraliçenin, tek etkinliğe katılmayı dahada iptal etmesi kafaları karıştırdı.

Prens Charles

YAŞLANDIĞINI KABULLENDİ

Bugün düzen eden Milletler Topluluğu bugünü etkinliğine katılamayacağını bildiren Kraliçe Elizabeth’i erkek çocuğu Prens Charles temsil edecek. Aileye yakın kaynakların aktardıklarına göre, kraliçe, yaşlandığını ve uzunca yaşamanın getirdiği bazı problemleri yaşadığını kabullenmiş durumda. Görevlerine Daha bağlı olsa da, sağlık vaziyeti iyi olmadığı amaciyla halka açık etkinliklere katılması mühim ölçüde kısıtlanacak.

Kraliçe Elizabeth yâd merasimine de katılamıyor İlginizi Çekebilir Kraliçe Elizabeth yâd merasimine de katılamıyor Kraliyet ailesindeki ırkçılık söylentilerinin kaynağı Prens Charles çıktı İlginizi Çekebilir Kraliyet ailesindeki ırkçılık söylentilerinin kaynağı Prens Charles çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir