Koronavirüse yakalanan oyuncu Stephanie Davis’dan kötü haber: Oksijen seviyem çok iyi değil-haberi

İngiliz oyuncu Stephanie Davis, koronavirüse yakalandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Davis, yaşadıklarını Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla anlattı. Astım hastası var olan oyuncu, takipçilerinden gelen sualler üstüne yaşadığı semptomlarını da açıkladı.

“GÖĞSÜMDE ŞİDDETLİ AĞRILAR OLUYOR”

Sevilen oyuncu hasta kisi yatağından yaptığı paylaşımında “Hiç iyi değilim, az evvel belli tek süre morfin aldım ve bu Sahiden acıma muavin oldu. Neler olduğunu bilmiyorum ama aş borumda ve göğsümde şiddetli ağrılar oluyor ve bu hazımsızlık değil çünkü hiçbir şey yemedim. Cildimdeki ağrı en kötüsüydü… Cildime dokunamıyordum ve göğsüm çok kötü… Oksijen seviyem çok iyi değil. Birazdan hekimler geldiğinde tekrar denetim olacağım” ifadelerini kullandı.

Hastaneden yapılan izahta Davis’e oksijen verildiği bilgilerine yer verildi. Ayrı olarak meşhur oyuncunun sıvı takviyesi ve ağrı kesiciler ile tedavisinin sürdüğü belirtildi.

AŞI OLMADIĞI alana ÇIKTI

Stephanie Davis’in paylaşımları kısa müddette yasamsal medyada gündem oldu. Davis’in Ayrı olarak aşı olmadığı da alana çıktı. mevzu hakkinda İzah meşhur oyuncunun menajerinden geldi. Menajeri, Davis’in Anafilaksi hasebiyle bugüne civarindan aşı olmadığını duyurdu.

ANAFİLAKSİ NEDİR?

Anafilaksi, hızla gelişen ağırbaşlı tek alerjik reaksiyondur. yasamsal tehlike istek edebilir ve tıbbi aciliyetli durum olarak müdahale edilmelidir. Bu tip alerjik reaksiyon, alerjene maruz kaldıktan dakikalar veyahut saatler ardindan alana çıkabilen ani çok değişik semptom gösterir.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir