Koronavirüs aşısı yaptıran 5 aylık hamile Bengü’nün bebeği antikorlu doğacak-haberi

Koronavirüs aşılama zamani bütün hızıyla ayni ritimde devam ederken 5 aylık hamile Bengü‘nün de aşı olması reaksiyonları beraberinde getirdi. hamile olduğu amaciyla tenkitlen şarkıcı, evvelki vakit Nişantaşı’ndaki tek mağazadan çıkarken objektiflere takıldı. Ayaküstü medya mensuplarıyla hasbihal eden Bengü, hemide aşı ile alakalı ayni vakitte da çalışma hayatı ile alakalı heyecan edilen sualleri yanıtladı.

“BEBEĞİM ANTİKORLU DOĞACAK”

Konuyla alakalı ayrıntılı araştırma yaparak aşı olduğunu belirten Bengü, “3 aydan ardindan aşı yapılması öneriliyor. bendeniz 5 aylık olduğum amaciyla gönül rahatlığıyla evvel vakit gidip aşı yaptırabildim. Şu anne civarindan da hiçbir taraf etki görmedim. İnşallah bebeğim de antikorlu doğacak. bendeniz ailem, her birimiz ahenk gösteren gördük. Doktorumla destur verdi. Aşı olmayı yaptırmamaktan dahada ahenk gösteren buluyorum. özellikle gebelik döneminde koronaya yakalanırsan dahada riskli buluyorum” diye konuştu.

“AĞUSTOS ayi içinde KONSERLER BAŞLIYOR”

Pandemi hasebiyle sahnelerden ırak var olan Bengü, temmuz ayında iki düğünde oyun alani/sahne alacağını söyleyerek sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti: “Temmuz ayında iki adet düğünde sahneye çıkacağım. Ağustos ayında da konserler başlıyor. Herhalde ekime civarindan çalışacağım. Zira hamileliği tek hastalık benzeri görmüyorum. İlk hamileliğimde de doğuma civarindan çalışmıştım.”

“ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU DÜŞÜNMÜYORUM”

İkinci bebeklerine eşinin ismi Selim’i koyacaklarını söyleyen Bengü, “Toplamda kaç bebek sahibi olmayı istiyorsunuz?” sualine “Babamıza kalsa 4-5 adet olacak ama bende o yok, ıslak hududunu aşıyorum. İkinci ile sahalara veda etmeyi düşünüyorum. tek kız tek bay yeter. Babasını çok seviyorum, erkek çocuğunu da çok seveceğim” Cevabını verdi.

2018 seneninde Selim Selimoğlu ile izdivaç eden Bengü’nün bu evlilikten Zeynep isminde tek kızı bulunuyor. 5 aylık hamile var olan meşhur şarkıcı, tek sonraki aylarda 2. sefer anne adayi olacak.

18 haftalık hamile Bengü, bakanlığın ikazına karşın koronavirüs aşısı oldu

18 haftalık hamile Bengü, bakanlığın ikazına karşın koronavirüs aşısı oldu
İkinci sefer anne adayi olacak var olan Bengü, doğacak bebeğinin ismini açıkladı

İkinci sefer anne adayi olacak var olan Bengü, doğacak bebeğinin ismini açıkladı

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir