Kırmızılar içinde poz veren Merve Boluğur, kendisini kraliçeye benzetti: Maşallah deyin-haberi

Son dönemde oyunculuğun yanı sıra şarkı söyleyerek ve YouTube kanalında yayınladığı videolarla gündemde var olan 33 yaşında olan Merve Boluğur, Murat Dalkılıç ile boşandıktan ardindan ne hususi hayatında ne de oyunculuk kariyerinde aradığı mutluluğu bulamadı. izahlarıyla sık sık adından laf ettiren oyuncu, nihayet olarak pozlarıyla dikkat çekti.

“KRALİÇEYE MAŞALLAH DEYİN”

Instagram’da 3,7 milyon takipçisi var olan Boluğur, kırmızılar içindeki resimlerini paylaştı. Boluğur, paylaşımına “Kraliçe. Maşallah deyin” notunu düştü. Yakın çekim hallerini paylaşan Merve Boluğur’a takipçilerinden eleştiri geldi. Takipçileri tarafından “Kirpik bozmuş”, “Seni çok seviyorum ama kirpikler rahatsız etti”, “Makyaj hiç şuurlu olmamış” benzeri eleştiriler yapıldı.

“İLİŞKİDE EGZOZU BOZUK KAMYON GİBİYİM”

Öte istikametten 33 yaşında olan güzel, geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yapmıştı. Boluğur, “İlişkide devamlı mesele çıkarıyorum ve istemsiz her şeye alınıyorum. Bunu nasıl aşabilirim?” sualine “Özel ilişkide iyi değilim. Egzozu bozuk kamyon gibiyim. suanki ilişkilerinde kadınlar erkekleşti. Erkeklerin birçoğu da kadın gibi” ifadelerini kullanarak magazin gündemine oturmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir