Kayahan’ın kızı Beste Açar’dan o iddiaya yanıt-haberi

Merhum sanatçı Kayahan’ın kızı Beste Açar, iki aydır birlikte olduğu Evren Bölek’ten aldığı İzdivaç etme önerinini onay etti. Açar’ın yasamsal medyada yayınladığı öneri videosunun derhal peşinden Bir gün evvel ‘2. Sayfa’ isimli magazin programına konuşan Bölek’in geçen ay boşandığı Daha önceki eşi Ece Taşkın, hainlik sebebinden boşandığını ama mevzubahis kadının kim olduğunu bilmediğini belirtti.

“BESTE DÖRT HAFTALIK HAMİLE”

Bölek’in kendisine 400 bin Lira borcu olduğunu belirten Taşkın, “Önce bana var olan borcunu ödesin ardindan düğün yapsın. Aldığı yüzük dahi sahte olabilir. Beste Hanım dört haftalık hamile ama bizim 5 senelik evliliğimde Evren Bey’in rahatsızlığından dolayı çocuğumuz olmadı” dedi.

“YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIZ”

Bu argüman sonrası Beste Açar’ın avukatı yazılı İzah yaptı:

“Son dönemde tespit edecek magazin programlarında ve yasamsal medya platformlarında alana atılan asılsız ve halkoyu yaratma çabasındaki bütün argüman ve atıflar asılsız ve dayanaksızdır.”

“İlgili mecralarda basın, medya araçları ve yasamsal medya platformlarında neden Evren Bölek neden Beste Açar’ın ve rahmetli babası kıymetli müzisyen besteci ve laf yazarı sevgili Kayahan’ın sevenlerini üzmekte.”

“Bu durum müvekkillerimizin itibarlarını zedelediği benzeri ile hayatlarını ve kişilik haklarını da rencide etmektedir.”

“iftira niteliğinde bulunan ve kişilik haklarına hücum düzeyine varan ve hususi hayatın gizliliği sınırlarını aşan söylemlerden ibaret bu asılsız söylentilere yer veren kişilere ve kurumlara karşı İhtiyaç duyulan yasal asama ise tarafımızca başlatılacaktır.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir