Kardeşlerim dizisinin Harika’sı Gözde Türker muhteşem bir düğünle evlendi-haberi

ATV ekranlarında yayınlanan Kardeşlerim dizisinde Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Celil Nalçakan, Fadik Atasoy, Cüneyt Mete, Ahu Yağtu ve Simge Selçuk benzeri isimlerle oyun alan popüler Türker, Bir gün evvel akşam muhteşem tek düğünle evlendi.

ROL ARKADAŞLARI tek BIRAKMADI

Dizide asi tek lise talebesini canlandıran ve performansıyla kısa müddette bütün dikkatleri üstüne çeken Türker, geçtiğimiz aylarda nişanlandığı Anıl Güler ile pandemi kaideleri kapsamında tek düğün yaptı. Çifti bu mutluluk dolu günlerinde oyun arkadaşları da yalnız bırakmadı. Kardeşlerim dizisinin toy oyuncuları Lizge eli açık ve Lilya İrem Salman düğüne gittikçe Türker’i yalnız bırakmadı.

GÖZDE TÜRKER KİMDİR?

17 Eylül 1995 senesinde İstanbul da dünyaya gelen popüler Türker, Mimar Sinan Üniversitesi hükümet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü tamamladı. 9 yaşında Bursa’da tiyatro eğitimi aldı ve Bir takım projelerde oyun aldı. tv kariyerine 2011 senesinde Star TV de yayınlanan Muhteşem asır dizisinde Safiye Sultan rolü ile başladı. Sonrasında 2016 senesinde Kanal D’de yayınlanan Poyraz Karayel dizisinde Melis Sayguner karakterini canlandırdı. 2018 senesinde Star TV de yayınlanan İstanbullu Gelin’de Ülfet karakterine hayat verdi. Türker şimdilerde ATV de yayınlanan Kardeşlerim dizisinde mükemmel karakterini canlandırıyor.

İşte popüler Türker’in düğününden kareler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.