Karadeniz’in sevilen ismi Cimilli İbo yoğun bakıma kaldırıldı! Durumu bu sefer çok kritik-haberi

2020 yılının Eylül ayında yakalandığı koronavirüs hasebiyle hastaneye kaldırılan ve vaziyetinin kötüleşmesinin derhal peşinden yoğun bakıma alınan Karadeniz müziğinin sevilen ismi İbrahim Özer‘in iyileşme göstermesi sonrasında rehabilitasyonuna hanede ayni ritimde devam edildi. 33 yaşında olan Cimilli İbo‘dan tek sefer dahada perişan haber geldi.

DURUMU BU SEFER KRİTİK

Sanatçı İbrahim Özer (Cimilli İbo) Başkent Üniversitesi Hastanesi yoğun bakım servisine kaldırıldı. Böbrek yetmezliği ve kanında aşırı enfeksiyon düzen edildiği ve vaziyetinin ağırbaşlı olduğu belirtildi. Ünlü sanatçı amaciyla sevenleri de devreye girdi. Cimilli İbo amaciyla kan arayışı olduğu öğrenilirken, çok sayıda seveni kanın hızlı şekilde bulunması amaciyla yasamsal medya hesaplarından çağrı yaptı.

ORGANLARINDA HASAR OLUŞTU

Geçtiğimiz sene koronavirüse yakalanıp günlerce yoğun bakımda rehabilitasyon gören meşhur Karadeniz sanatçısının, o asama uzuvlarında hasar oluşmuş, özellikle böbreklerinin çok zarar gördüğü bildirilmişti.

BÖBREK NAKLİ YAPILDI

Böbreklerinde görülen zarar ileri seviyeye atladı ve meşhur sanatçıya böbrek naklinin yapıldığı belirtildi. vaziyeti ağırbaşlı olduğu öğrenilen sanatçının yoğun bakım Rehabilitasyonu ayni ritimde devam ediyor.

Kaynak: Snob Magazin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.