Kanser tedavisi gören Canan Ergüder, hastane odasında poz verdi-haberi

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi ara dizisinin başrol oyuncularından Canan Ergüder, geçtiğimiz aylarda meme kanserine yakalandığını açıkladı. rehabilitasyon olmak amaciyla diziden ayrılan evli ve tek bebek annesi Ergüder, sağlık kurumu odasından evvel paylaşımını da yaptı.

“BEN İYİYİM, SAÇLARIMA ALIŞTIM”

Tedavi gördüğü amaciyla saçları dökülen Canan Ergüder, paylaşımına “Soranınız çok. minik tek updat (güncelleme) vereyim dedim. 3. Kemoterapi biter. dahada var ama bendeniz iyiyim. tertemiz saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. dahada da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler” notunu düştü.

KANSER TEŞHİSİNDEN ardindan AMELİYAT OLDU

Meme kanserine yakalandığı alana çıkınca 6 Nisan’da Instagram hesabından sağlık vaziyeti ile alakalı bilgi veren Canan Ergüder, “Çok sevgili arkadaşlarım ve beni heyecan eden takipçilerim ve hayranlarım… Niyetim size Menajerimi Ara’da oynayacağım nihayet kisimda yazmaktı ama haberler size bundan evvel erişmiş bulundu. Evet, sağlığımla alakalı haberler doğru. takriben 1.5 ay evvel bana meme kanseri teşhisi konuldu. Bu resim ameliyatım sonrası Menajerimi ara ekibine gönderdiğim fotoğraf. Size de aynısını gönderiyorum çünkü müspet hissettiğim anlardan tek tanesi. İnişli çıkışlı tek asama olacak bu ama moralimi çok tutuyorum.

Merak etmeyin, iyileşeceğim. Tedavimin müsaade ettiği noktaya civarindan çalışabileceğim nihayet anne civarindan çalışacağım. Bu da allahın izniyle üç bölüm dahada olacak. Pandemi sürecinden geçtiğimiz amaciyla bu benim tercihimden Ne yazık ki ki dahada acele tek vakit. Bu süreçte beni yalnız bırakmayan, her vakit destek var olan canım aileme, canım Menajerimi ara sıra ekip arkadaşlarıma, Star TV’ye ve tabiki ne karar alırsam alayım hep arkamda olduğunu hissettiren Ay Yapım a çok teşekkür ederim” demişti.

BAŞROL OYNADIĞI DİZİYE VEDA ETTİ

Tedavisi ve işini tek vakit aynı anda yürüten oyuncu, Menajerimi Ara’nın 25 Nisan sektör akşamı yayınlanan 35. bölümüyle diziye veda etmişti.

Kansere yakalanan Canan Ergüder başrolünü oynadığı Menajerimi Ara'ya veda etti

Kansere yakalanan Canan Ergüder başrolünü oynadığı Menajerimi Ara’ya veda etti
Meme kanseri teşhisi konulan Canan Ergüder'den evvel açıklama

Meme kanseri teşhisi konulan Canan Ergüder’den evvel açıklama
Ünlü oyuncu Canan Ergüder meme kanserine yakalandı

Ünlü oyuncu Canan Ergüder meme kanserine yakalandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir