Johnny Depp, dava stresini Jeff Beck konserinde sahne alarak attı-haberi

Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’e karşı açtığı iftira davasının sonucunu beklerken İngiltere’ye geçti. Depp burada, gitar efsanesi Jeff Beck ile birlikte performans sergileyerek müzikseverlere sürpriz yaptı. İkili, John Lennon’un Isolation şarkısını coverladı.

Karayip Korsanları yıldızının fotoğrafını çeken bir Instagram kullanıcısı, “Bunu beklemiyordum… Mahkemede olduğunu düşündüm ama Jeff Beck ile Sheffield’de” diye yazdı. Depp’in performansı sosyal medyada diğer kullanıcılar tarafından da kısa sürede beğeni topladı.

İkili tarafından 2020’de yayınlanan şarkı, kısa süre önce duruşmayla birlikte yeniden ün kazandı. İkili ayrıca Marvin Gaye’in ‘What’s Going On’ ve Jimi Hendrix’in ‘Little Wing’ini de yeniden yorumladı.

Depp ve Beck, Covid-19 pandemisinin başlarında karantina sırasında sık sık birlikte kayıt yaptı. Depp, Alice Cooper ve Aerosmith’ten Joe Perry ile Hollywood Vampires adlı bir grupta gitar çalıyor.

Depp, performansıyla haftalardır süren iftira davasının da stresini attı. Hem Depp hem de Heard’ün hukuk ekipleri, altı haftadır devam eden iftira davasında cuma günü kapanış argümanlarını sundular.

Depp’in avukatı Camille Vasquez, Amber Heard’ü ‘istismarcı’ olarak etiketleyerek başladı: “Bu mahkemede bir taciz kurbanı var ama bu Bayan Heard değil. Aslında tacizci Bayan Heard ve tacize uğrayan Bay Depp.” Vasquez, Heard’e borderline kişilik bozukluğu teşhisi koyan uzman görüşlerine dikkat çekti.

Elon Musk, Amber Heard ve Johnny Depp hakkında konuştu İlginizi Çekebilir Elon Musk, Amber Heard ve Johnny Depp hakkında konuştu Johnny Depp'in Türkiye'den satın aldığı yat 'olaylı dava'ya konu oldu İlginizi Çekebilir Johnny Depp’in Türkiye’den satın aldığı yat ‘olaylı dava’ya konu oldu

Kaynak :sozcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.