Jennifer Lopez ve Ben Affleck ikinci kez nişanlandı-haberi

Daily Mail’in haberine göre, 52 yaşında olan meşhur yıldız Jennifer Lopez, kendisinin web sitesinden paylaştığı video ve görsellerle sevgilisi bendeniz Affleck’le tekrar nişanlandığını doğruladı.

49 yaşında olan Affleck ve Lopez, 2002’nin başlarında “Gigli” setinde tanıştıktan ardindan çıkmaya başladılar. 2002’de nişanlanıp 2003 seneninde izdivaç etmeye karar verdiler, ama 2004 yılında, Lopez’in kariyer olarak Affleck’in önüne geçmesi hasebiyle yollarını ayırdılar.Affleck ve Lopez, Mayıs 2021’de tekrar tek araya geldi. 
Şimdi 20 sene aradan ardindan tekrar nişanlanan çiftten Lopez, nişan haberini, duygulanıp gözleri dolarak paylaştı. Lopez’in nişan yüzüğünün yeşil tek elmas yüzük olduğu görüldü.

 

Ben Affleck, Jennifer Garner ile evliliği amaciyla 'tuzak gibiydi' dedi, Jennifer Lopez sinirlendi İlginizi Çekebilir Ben Affleck, Jennifer Garner ile evliliği amaciyla ‘tuzak gibiydi’ dedi, Jennifer Lopez sinirlendi Jennifer Lopez'in antrenörü meşhur yıldızın formunun sırrını açıklıyor İlginizi Çekebilir Jennifer Lopez’in antrenörü meşhur yıldızın formunun sırrını açıklıyor

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir