İzmir’in En iyi Nakliye Firması MY Nakliyat

Evli ve çocuklu aileler için ve özellikle kiracı olanlar için şüphesiz ki en sıkıntılı süreç, ev taşınma sürecidir. Tabii ki ev sahipleri de, yeni ev aldıklarında taşınma sıkıntısını yaşar ama kiracı olanlar kadar değildir. Üstelik kiracı olanlar “aman fazla eşya almayalım, taşınırken zorluk çekiyoruz” deseler de, ne yazık ki bu mümkün değildir. Çünkü insanların temel ihtiyaçları olup, bu ihtiyaçlarına karşın eşya almak zorundadırlar. Sonuç olarak taşınmak çok zor olduğu gibi, İzmir evden eve nakliyat firmaları sayesinde, özellikle İzmir’de yaşayanların daha şanslı olduğunu söyleyelim.

Türkiye’nin Tek Ödüllü Nakliyat Firması

İzmir evden eve nakliyat hizmetlerinde yılların tecrübesine sahip olan MY Nakliyat, profesyonel kadrosu ve ev ile özel eşya taşımaya uygun araçları ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Ayrıca asansörlü taşıma hizmeti de veren firma, tüm bunları en uygun maliyetler ile yaparak, taşınmada hiç bir sıkıntı yaşamamanızı sağlıyor.

Elbette ki taşınma sırasında bir çok merak ettiğiniz olacaktır. Özellikle antika, piyano veya İzmir parça eşya taşıma yaptıracakların akıllarında daha fazla sorular bulunabiliyor. Bunlar için de haberimizin detaylarında istediğiniz bilgilere kısmen ulaşacaksınız. Yine de tam olarak bilgi almak adına www.mynakliyat.com.tr sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

İzmir Evden Eve Nakliyat Ne Yapar?

İyi bir nakliyat firması, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verir. Her evin kendine has imzası vardır. Yani eşyanız çok olabilir, yüksek katta oturabilirsiniz ya da yeni taşınacağınız yer yüksek katta olabilir. Apartmanın merdiven aralıkları çok dardır ve taşınmada güçlük çıkarır. Yine taşınma konusunda hiç bir işe bulaşmak istemeyerek, mobilyaların sökümünü, eşyaların ambalajlanmasını da isteyebilirsiniz. Bu durumda sadece özel eşyalarınızı alır ve kahvenizi yudumlarken taşınmanın keyfini çıkarırsın.

Bu tür hizmetler kişiye özel olarak hazırlandığı için, evden eve nakliyatta neye ihtiyacınız olduğunun öncesinde belirlenmesi gerekmektedir. Sonrasında ise bu ihtiyaçlarınızın çözümü aranmaya başlayacaktır. Eviniz yüksek katta ise veya taşınacağınız yer yüksek katta ise ya da her ikisi de yüksekte ise, en iyi taşınma seçeneği asansörlü taşınma olacaktır.

İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Fiyatlarda bir çok detay bulunuyor. İzmir nakliye firmaları için sadece kaçıncı katta olduğunuz değil, eşyanın ne kadar olduğu, hangi araçla taşınması gerektiği, eşyaların nasıl istifleneceği, kolileme işleminin yapılıp yapılmayacağı, taşınma saati, taşınma günü gibi bir çok kriter bulunuyor. Sonuç olarak bunlara göre bir fiyat veriliyor.

Ancak İzmir asansörlü evden eve nakliyat birçok konu da avantajlı durumda. Örneğin zamandan tasarruf ediyorsunuz. Nakliyat firması daha uygun taşımacılık hizmeti veriyor. Eşyalarınız daha güvenilir bir şekilde taşınıyor. Görüldüğü gibi, her konuda hizmet almak ve bunu en iyi şartlar ile almak mümkün durumda. Önemli olan nasıl taşınacağınızı bilmek ve bu taşınmaya karşın en iyi hizmetleri, en uygun fiyatlar ile elde etmektir.

En Kolay Ev Nasıl Taşınır?

Ancak yine bütçenize göre evinizin taşınmasının fiyatını düşürmek ve kolay bir şekilde taşınmak sizin elinizde. Burada yapılması gereken eşyaların düzgün bir şekilde istiflenmesidir. Bu durumda nakliyatçı firmaya, eşyalarınızın kolilendiğini, ambalajlandığını, mobilyaların sökülüp hazırlandığını, kaçıncı kattan alınarak, kaçıncı kata çıkarılacağını tüm detayları ile vererek, çok daha cazip rakamlar ile taşınabilirsiniz.

Burada nakliyatçı firma fiyat verirken, bu gibi kriterlere dikkat etmek zorunda. Eğer siz bunları ayarlarsanız, sizden sadece araç ve eleman parası isteyecektir. Yani çok daha düşük fiyatlar ile taşınmış olacaksınız. Bunu yapmak için neler yapmanız gerektiğine bakalım.

Eşyalarınızı parçalara bölün; Özellikle mobilyaları en iyi şekilde sökmelisiniz. Bu sökümü yaparken, kolay montaj yapmak için vidalarını iyi bir yerde muhafaza etmeyi unutmayın. Sadece mobilya değil, buzdolabının raflarını çıkarın ve iyi bir şekilde korunaklı olarak bantlayın. Çamaşır makinesi kazanının sabitleme papuçlarını takın. Bulaşık makinesi su fışkırtma haznesini sabitleyerek, mümkünse raflarını çıkarın ya da bantlayın. Tüm beyaz eşyaların kablolarını sarmayacak şekilde banlayın.

Eşyalarınızı kolileme ve ambalajlama yapın; Eşyaların düzenli olarak korunması, hem sizin daha kolay taşınmanızı sağlayacak, hem eşyaların zarar görmesini engelleyecektir. Ayrıca yeni taşındığınız evde daha kolay bir şekilde hangi koli ya da ambalajın, hangi odaya ait olduğunu da görebileceksiniz. Böyle bir durumda sadece 24 saat içerisinde yani normal şartlarda 2 günde evinizi hem taşımış, hem de yeniden kurmuş olacaksınız.

Kolay taşınmak tüm bunlar ile sizin elinizde. Bunu ister siz yaparsınız, isterseniz İzmir nakliyat firmaları ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir