İşte Benim Stilim yarışmacısı Nazlı Hamarat’tan skandal görüntüler! Üç yaşındaki çocuğuna içki içirdi-haberi

İş insanı Gaffar Aydın, avukatı Deniz Alp İmamoğlu aracılığıyla üç yaşında olan çocukları İ.A’nın yargılama sürecinde ve dava nihayetinde çocuğun kendisinde kalabilmesi amaciyla anne adayi Cemile Nazlı Hamarat‘a velayet davası açtı.

İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunulan dava arzuhalinde davalı Hamarat’ın ortak çocuklarını Aydın’a göstermediği amaciyla ile alakalı çocukla kişisel ilişkisi davası açılmış, mevzubahis başka davanın hali hazırda ayni ritimde devam ettiği belirtildi. arzuhalde anne adayi Hamarat’ın, yasal zamani uzatmak emeliyle duruşmalara gelmediği ve ortak bebek ile baba Aydın’ın kişisel münasebet kurmasının geciktiği ifade edildi. Dava arzuhalinde bebek doğduktan tek vakit ardindan Aydın ile Hamarat’ın birlikte yaşamaya başladığı, Aydın’ın kendilerinin bütün bakım ve ihtiyaçlarını karşıladığı belirtilirken davalı Hamarat’tan kaynaklı nedenlerle ayrılmak vaziyetinde kaldığı argüman edildi.

ONUR KIRICI SÖZ VE DAVRANIŞLARDA BULUNARAK PSİKOLOJİSİNİ menfi ETKİLEDİ

Dilekçede davalı Nazlı Hamarat’ın yasamsal medyada tanınan biri olduğu, yasamsal medyada Aydın aleyhine ifadeler yönelttiği, onur kırıcı laf ve davranışlarda bulunması hasebiyle Aydın’ın psikolojisinin menfi etkilendiği kaydedildi. Davalı Hamarat’ın Aydın’a duyduğu husumet hasebiyle devamlı perişan laf ettiği anlatilan arzuhalde Hamarat’ın, Aydın’ın gıyabında ölümüyle alakalı de isteklerde bulunduğu belirtildi. arzuhalde “Bu konuda süre gelen müvekkilimi ölümle tehdit konulu karar davası derdesttir. Ayrı olarak davalının evvel eşi faili bilinmeyen tek cinayete kurban gitmiştir” denildi. arzuhalde davalı Hamarat’ın velayetinin getirdiği yükümlüklere ters davrandığı, çocuğa bakabilecek vaziyette olmadığı kaydedilerek Hamarat’ın kira ödemelerini yapmadığı amaciyla 8 ay arkadaşının evinde kaldığı ifade edildi.

ÇOCUKLA İLGİLENEMEYECEK vaziyette ALKOL ALDIĞI İDDİA EDİLDİ

Davalının tertemiz taşındığı hanede ise bebek odası olmadığı, evin devamlı dağınık ve hijyenik olmayan tek vaziyette olduğu öne sürüldü. Ayrı olarak arzuhalde davalı Hamarat’ın yaklasik olarak her gece çok fazla içki aldığı ve çocuğuyla ilgilenemeyecek vaziyette olduğu argüman edildi. arzuhalde “Çocuğun davalı anne adayi yanında kalmasının çocuğun bedeni, fikri ve ahlaki gelişimine engel olacağı açıkça ortadadır” denilerek aile mahkemesinden yargılama sürecinde ve sonrasında çocuğun velayetinin baba Gaffar Aydın’a verilmesi istek edildi. Ayrı olarak arzuhalde çocuğun dahada çok mağduriyet yaşamaması yerine acil olarak yasamsal analiz raporunun ve psikolog raporunun alınması istendi.

ÇOCUĞA İÇKİ İÇİRDİĞİ İDDİA EDİLEN GÖRÜNTÜLER alana ÇIKTI

Aile Mahkemesi’nce dava dilekçesinin incelendiği öğrenilirken anne adayi Nazlı Hamarat’ın, bebek I.A.’ya içki içirdiği argüman edilen ve kadeh tokuşturduğu görülen gsm telefonu görüntüleri alana çıktı. Ayrı olarak videoyu çeken erkeğin çocuğa argo ettiği duyuldu.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.