İsmail Balaban annesinin “Yılan” dediği nişanlısı hakkında konuştu: Memlekete gidince görüşeceğim-haberi

Milli güreşçi İsmail Balaban, Survivor 2021’de yarıştığı dönemde mükafat oyununda annesi ile görüşmüş ve duydukları karşısında gözyaşlarına hakim olamamıştı. Balaban’ın annesi, “Beni burada öldürdüler oğlum, bendeniz ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun ismini yâd orada” diyerek nişanı attıklarını söylemişti.

“MEMLEKETE GİDİNCE GÖRÜŞECEĞİM”

Survivor 2021 şampiyonu İsmail Balaban, ise Hürriyet‘e verdiği röportajda nişanlısı Gamze Atakan’dan ayrılıp ayrılmadığını evvel kez açıkladı. mevzu ile alakalı aylar ardindan konuşan İsmail Balaban, “Adadayken annenle telefon konuşmanda, nişanlınla ailen arasında tek mesele yaşandığını öğrendin. Şimdi durum nasıl?” sualine Balaban şöyle cevap verdi: “Daha konuşmadık. Memlekete gidince hemide ailemle hemide onla birlikte görüşeceğim.”

“YAŞADIKLARIMI DIŞARI YANSITMAMAYA ÇALIŞTIM”

Balaban, “Zor muydu o dönem?” sualine ise, “İletişim oyununda annemle konuşacağımı duyunca çok sevindim. Ama annem tek anda telefonda ağlamaya başladı. Çok üzüldüm, ağladım, etkilendim ama kuvvetli kalmaya çalıştım. ‘Bir şeyler yaşanmış ama bu adada tek hedefim var’ diye düşündüm. Dışarıya yansıtmamaya çalıştım ama zordu” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir