Instagram’dan son halini paylaşan Zerrin Özer’i görenler tanıyamadı-haberi

Türk müziğinin efsane sanatçılarından Zerrin Özer, paylaşımlarıyla adından laf ettirmeye ayni ritimde devam ediyor. 63 yaşında olan ehil sanatçı, nihayet haliyle Sanki bambaşka biri oldu.

NE YAPTIRDIĞINI KİMSE ANLAYAMADI

Yeni klibi amaciyla hazırlıklara başlayan Zerrin Özer, imajını değiştirdi. yasamsal medya hesabından nihayet halini paylaşan Özer, “Canlarım; canım dostum, kıymetlim ve çok başarılım. Gururum Fatih Sarıkaya. bütün ekibiyle hemide eğlendik ayni vakitte da klip çekimine hazırlıklar yaptık. Yahu biz şahaneyiz” notunu yazdı. Özer’in nihayet halini görünce tanımakta zorluk çeken yasamsal medya kullanıcıları “Estetik mi yaptırdın yoksa photoshop mu?” yorumunu yaptı.

SEDA SAYAN’DAN YORUM GECİKMEDİ

Yaptırdığı estetiklerle sık sık adından laf ettiren Seda Sayan ise Zerrin Özer’in nihayet haline yorumsuz kalamadı. resme yorum yapan Sayan, “Güzelim benim maşallah sana” dedi.

PAYLAŞIMI HAYVANSEVERLERİ KIZDIRINCA ÖZÜR DİLEMİŞTİ

Sanatçı Zerrin Özer, geçtiğimiz vakit yasamsal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Ben geçmişimi dürdüm, büktüm, çöpe attım. Çöpü karıştırmak köpeklerin işidir” demiş ve bütün hayvenseverleri kızdırmıştı. Kısa müddette tepkilerin odağı var olan Özer, “İnanın bendeniz hiç öyle düşünmedim. Yalnızca ironiydi. Üç adet çocuğum var; Hurma, Ponpon ve Tosun. Çok üzgünüm… kendisinin çocuklarımdan da özür dilerim. Çok şükür onlara. öylesine çok üzüldüm ki” diyerek özür dilemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.