Instagram fenomeni üniversite öğrencisi manken, Manchester City’nin iki yıldız futbolcusunun arasını bozdu-haberi

Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona’nın kızıyla İzdivaç etme yaşayan Sergio Agüero, çapkınlık haberleriyle gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. TheSun’da Agüero’nun ilişkileri ve hususi hayatının incelendiği haberde, takım arkadaşı Riyad Mahrez ile Instagram fenomeni 22 yaşında olan Taylor Ward ile küskünlük yaşadığı haber yapıldı.

AGÜERO’NUN yasamsal ÇOK HAREKETLİ

2019’da Agüero ile birliktelik yaşayan Taylor Ward, Agüero’nun başka kadınlara çok fazla alakalı olması hasebiyle yıldız isimden ayrılmıştı. Agüero’nun Maradona’nın kızıyla evliliği de bu yüzden sona erdi. Agüero’dan ardindan Manchester City’nin Cezayirli yıldızı Mahrez’le ilişkiye başlayan Ward, Mahrez’le mutluluk dolu tek hikaye yaşıyor. Hem de çiftin İzdivaç etme hazırlığında olduğu argüman edildi. Mahrez ve Agüero’nun, Ward sebebinden arasının açık olduğu belirtildi.

2 MİLYON dolar degerinde DAİRE HEDİYE ETTİ

Aynı vakitte üniversite öğrencisi var olan Ward’a yıldız futbolcu Mahrez’in, iki milyon dolar değeri var olan tek ev armağan ettiği de öne sürüldü. İngiliz sitelerde Taylor Ward için, “İngiliz Kardashian” benzetmesi yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir