“Influencer hayvanlar”ın kazandıkları ücretler dudak uçuklatıyor-haberi

Daily Star’ın haberine göre, “kendi sütünü döken” tek kediden sevimli köpeklere ve gülünç sincaplara kadar, web bu çılgın evcil hayvan “ünlüleri”ni seviyor.

All About Cats’e göre, takip sayılarına, etkileşim oranlarına, vasati video beğenilerine ve gönderi başına tahmini kazançlarına göre en çok galip gelen “influencer hayvan”lardan bazıları şu şekilde…

1. THATLITTLEPUFF – GÖNDERİ BAŞINA YAKLAŞIK 437 BİN Lira (21.000 STERLİN)

ThatLittlePuff’ın, gönderi başına tahmini 21,156,71 £ kazançla, etrafında en çok galip gelen “petfluencer” olduğu olasılık ediliyor. 

Hesabında 27,8 milyon TikTok takipçisi olduğu düşünüldüğünde, kedinin bu civarindan çok kazanması şaşırtıcı değil. Profilinde izleyicilerini hayrete düşüren aşçılık ve el işi gösterilerini bulunan gülünç videoları bulunuyor.

2. JIFFPOM – GÖNDERİ BAŞINA YAKLAŞIK 343 BİN Lira (16.500 STERLİN)

Jiffpom, internetteki Özgün “petfluencer”lardan biri… Köpeğin Instagram’da 9.7 milyon takipçisi var ve gönderi başına 16.508,02 £ kazandığı olasılık ediliyor. Katy Perry’nin Dark Horse müzik videosunda yer almasının yanı sıra hızıyla iki Guinness hayat Rekoru sahibi ve kendisinin takvimi var.

3. TIKTOK SİNCAPLARI – GÖNDERİ BAŞINA YAKLAŞIK 218 BİN Lira (10.500 STERLİN)

TikTok’un Sincapları hesabı, sincaplarına var olan “özel aşkını” internette paylaşmak istek eden Brad isimli tek erkek tarafından başlatıldı. Hesap şu anda 13.7 milyon takipçiye sahip. Bu minik sincaplar, Brad onları fındıklarla beslerken çevrede koşuşturup gülünç suratlar yaparken görülüyor.

4. TUXKER BUDZYN – GÖNDERİ BAŞINA YAKLAŞIK 166 BİN Lira (8,000 STERLİN)

ABD, Michigan’da yaşayan golden retriever Tucker, Instagram’da 3,3 milyon takipçiye sahip. Sık sık gülünç videolarda performans sergiliyor ve güneş gözlüğü hayranı benzeri görünüyor. Sosyal medya gönderisi başına 8.174,67 £ kazanacağı olasılık ediliyor.

5. KAREEM VE FIFI – GÖNDERİ BAŞINA YAKLAŞIK 156 BİN Lira (7.500 STERLİN)

1,3 milyon takipçisi bulunan bu Instagram hesabı, Kareem ve Fifi’nin kedileri Chase, Millie ve Skye’ın hayatını belgeliyor. “Spa keyfi yapan kedi” videosuyla da tanına bu hesap çoklukla sevimli ve gülünç videolarda yayınlıyor. Ailenin yasamsal medya gönderisi başına 7.693,86 £ kazandığı olasılık ediliyor.

 

Görenler hakikat sanıyor: Köpek benzeri yiyor, içiyor, oynuyor İlginizi Çekebilir Görenler hakikat sanıyor: Köpek benzeri yiyor, içiyor, oynuyor Kedi, tavşan yavrusuna annelik yapıyor İlginizi Çekebilir Kedi, tavşan yavrusuna annelik yapıyor

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.