İlk kez kameraların karşısına geçen Serdar Dursun, kendini öve öve bitiremedi-haberi

Fenerbahçe’nin tertemiz transferlerinden Serdar Dursun, karakterinden, oyun yapısından, Fenerbahçe’deki hedeflerinden bahsederken, medya mensuplarının suallerini yanıtladı.

İşte Serdar’ın açıklamalarından satır başları:

“FENERBAHÇE’Yİ BEKLİYORDUM”

“Fenerbahçe’de oynamak uzunca yıllardır beklediğim tek şeydi. Çok hatri sayilir büyüklükte tek camiaya geldiğimin farkındayım. mükemmel tek seçenekti benim için. İnşallah iyi başlayacağız, iyi de bitiririz.

“TEKNİK BİR OYUNCUYUM”

Oyuncu profili olarak uzunca boyuma karşın teknik tek oyuncuyum. Sağ ayak, sol ayak bitiriciliğim iyidir. kimi oyun kurucu olurum, duvar olurum, enteresan gollerim oluyor. 10 numara, 9 numara karışımıyım. Mücadeleci tek yapım vardır, pres yaparım, koşarım. Fenerbahçe’de bu tipte tek forvet yoktu.

“HER YERDEN TEKLİF ALDIM”

Eski kulübüm Darmstadt beni satmadı. Ocaktan bu yana boş oyuncu konumundaydım. La Liga, Serie A, Bundesliga, İngiltere derhal hemen her yerden öneri aldım. Fenerbahçe ile kontağa geçtik. Türkiye’den başka yerlerden de teklifler oldu. Türkiye’ye çok sıcak bakmıyordum. ama Fenerbahçe olunca insanın fikri değişiyor. reis ve yönetim bana inandı, çok profesyonelce geçti bu süreç.

“MESUT ÖZİL BİR MARKA”

Mesut Özil, tarihin en iyi 10 numaralarından biri. Almanya’da tek marka. mutlu Özil ismi geçince aklıma dolaysiz asist geliyor. başka oyuncuların göremediğini görüyor. mutlu Özil benzeri kaliteli oyuncular koşuları görür. Onla kim oynarsa oynasın dahada çok pozisyona girecek. kati duvar önünde sakin kalarak gerekeni yapmalısın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir