İlhan Palut: Vazgeçmeyen bir takım profili izledik!-haberi

Konyaspor teknik patronu İlhan Palut, Spor Toto Süper Lig ’in 17. haftasında Antalyaspor’u 1-0 yenik ettikleri mücadelenin derhal peşinden açıklamalarda bulundu. güç tek karşılaşma olacağını öngördüklerini söyleyen İlhan Palut, şu ifadeleri kullandı:

‘Oyunsal manada üstünlüğü ele almakta zorlandık’

“Antalyaspor takımına baktığımız vakit tespit edecek biri çıkışı olan, agresif oynayan, istekli oynayan çıkış trendinde var olan tek rakibimizdi. Bizim de Zati ligdeki gidişimiz ortadaydı. bendeniz de bunun güç tek karşılaşma olacağını biliyordum. İlk yarıda tam da olasılık ettiğimiz benzeri tek mücadele oldu. Oyunsal manada üstünlüğü ele almakta zorlandık. Çok pozisyonu olmayan tek evvel yarıydı. İki takım da dengeli tek evvel yarı oynadı. Tipik tek beraberlik mücadelesi şeklinde geçen tek evvel yarıydı. Ama 2. yarıya baktığımız zaman, 46. dakikadan bu yana oyun üstünlüğünü ele alan tek Konyaspor takımı vardı sahada.”

‘Oyuncularımı kutluyorum’

”İsteyen, ugras eden, ataklarıyla golü arayan ve bundan nihayet dakikaya civarindan vazgeçmeyen tek takım profili izledik. Bu oyun sonrasında berabere bitecek tek mücadele beni üzerdi. Oyuncularımın bu çabalarının karşılığını nihayet dakikada da olsa almaları beni mutluluk dolu etti. Oyuncularımı kutluyorum. Hafta içi Bir takım organizasyonlarla taraftarımızı maça çağrı ettik. Onlar da sağ olsun geldiler ve bizim yanımızda oldular. Desteklerinin neticeninde hanelerine mutluluk dolu gönderdiğimiz amaciyla mutluyuz. Antalyaspor’a başarılar diliyorum”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir