Hindistan’da ürküten görüntüler! Köpekler, koronalı cesetleri yemeye başladı-haberi

Hindistan’da koronavirüs salgını hasebiyle her vakit dört binin üzerinde insan hayatını kaybetmeye ayni ritimde devam ediyor. Hastalığın tek anda dalga dalga dağıldığı ülkeden nihayet gelen görüntüler, yaşananların boyutunu tek sefer dahada gözler önüne serdi.

Buna göre aileleri olmadığı amaciyla Ganj Nehri‘ne bırakılan koronalı insan cesetlerinin, köpekler ve kuşlar tarafından yenmeye başlandığı görüldü.

GERÇEK ÖLÜM SAYISI dahada YÜKSEK İDDİASI

Ülkedeki uzmanlar, salgının hatri sayilir büyüklükte yıkım yarattığını ve hakikat vefat sayılarının, açıklanandan çok dahada çok olduğunu bildirdi. Hindistan sağlık Bakanlığı’ndan yapılan bilgilendirmeye göre nihayet 24 saatte 267 bin 334 Kovid-19 vakası ve virüse bağlı dört bin 529 vefat açıklandı.

SADECE HASTANEDE yasamini KAYBEDENLERİ onay EDİYORLAR

Hindistan’dan gelen görüntülerin nedeni de belli oldu. bunun için göre ülkede tam kapasite çalışan krematoryumlar Yalnızca hastanede hayatını kaybeden Kovid-19 kurbanlarını onay ettiği ve hanesiz kişilerin Ganj Nehri’ne bırakıldığı aktarıldı.

BAŞIBOŞ KÖPEKLER YİYOR

Nehre atılan ceset sayısının şimdiden 100’ü geçtiği ve cesetlerin Etraftaki başıboş köpekler tarafından yenmeye başlandığı aktarıldı. Yaşanan vaziyetle alakalı en hatri sayilir büyüklükte korkunun ise köpeklerin virüs taşıyıcısı konumuna gelmesi. Nitekim hayvanların insanlara korona virüs bulaştırdığı uzman olanlar tarafından açıklanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.