Hatayspor, Süper Lig’de mücadeleci takım kurmayı hedefliyor-haberi

Tazearslan, Anadolu ajansı muhabirine yaptığı açıklamada, geçen sezonu iyi tek futbol alana koyarak iyi tek sonuçla tamamladıklarını belirtti.

Yeni sezon amaciyla hazırlıklarının ayni ritimde devam ettiğini ifade eden Tazearslan, nihayet ani çok transferlerinin kaldığını aktardı.

Nihat Tazearslan, bordo-beyazlı takımın bu sezonda iyi tek futbol alana koyacağını kaydederek, şöyle ayni ritimde devam etti:

“Geçen sezon Süper Lig ’e tek heyecan ve renk kattık. geçen sezondaki benzeri iyi tek futbol sergilemeyi ve mücadeleci tek takım kurmayı hedefliyoruz. Bu sezon da aynı tempo ve kuracağımız mücadeleci takımla evvel 10 içinde yer alacağız. Takımımızın hedefi her vakit tek evvelki sezonun üstüne çıkmaktır. İlk sezonumuzda kümede kalmayı hedefledik ve iyi tek noktada bitirdik. Bu sene kalıcı olmayı ve her şeyden evvel iyi tek futbol oynamayı hedefliyoruz.”

Tazearslan, taraftarların sahada evvelki sezon olduğu benzeri gol kovalayan ve gol atmayı düşünen takımı göreceğini ifade etti.

“Boupendza’nın talipleri var ama kesinleşmiş tek durum yok”

Gabonlu futbolcuları Aaron Boupendza’nın tertemiz sezon hazırlıkları amaciyla Erzurum’daki kampa katıldığını aktaran Tazearslan, “Oyuncumuz amaciyla tasima teklifleri var ama şu vakit amaciyla kati tek şey yok. İstediğimiz, onursal başkanımızın telaffuz ettiği tek rakam var, ona ulaşırsa tasima gerçekleşir. Boupendza’nın talipleri var ama kesinleşmiş tek durum yok. mükemmel tek futbolcu, tam tek gol makinesi, gol kralı oldu. Oyuncumuz bizimle kalırsa üzülmeyiz. Boupendza’nın takımda kalması vaziyette tekrar gol kralı olacağını düşünüyorum, bu sefer iki katına satarız inşallah.” diye konuştu.

Kulübün kripto kazanç dünyasına “taraftar token”larıyla girmek amaciyla çalışmalarının olduğunu da aktaran Tazearslan, bordo-beyazlı camiayı taraftarın etkin katılımıyla dijital yeryüzünde da öne çıkarmak istediklerini sözlerine ekledi.

  • Süper Lig
  • Hatayspor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.