Hastaneden taburcu olan Hakan Altun’dan ilk açıklama: Uzun süre dinlenmem gerekecek-haberi

Ünlü sanatçı Hakan Altun, geçtiğimiz hafta kendini iyi hissetmediği amaciyla arkadaşları tarafından hastaneye kaldırıldı. Beyin kanaması şüphesiyle rehabilitasyon altına alınan Altun, önlem Emelli tek vakit yoğun bakımda tutuldu. Kontrollerinin derhal peşinden üç vakit evvel hastaneden taburcu var olan 48 yaşında olan şarkıcı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sağlık vaziyeti ile alakalı bilgi verdi.

“SAĞLIKLA TABURCU OLDUM”

Altun, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Herkese merhabalar… 21 Nisan Çarşamba akşamı beyin damarlarımdan birinde oluşan tıkanıklık hasebiyle kaldırıldığım hastaneden şükürler olsun ki sağlıkla taburcu oldum. Bu süreçte bizi heyecan edip, arayan bütün dostlarıma, arkadaşlarıma, sevenlerimize ve dualarını esirgemeyen Türk halkına teşekkürlerimi sunarım.”

“UZUN SÜRE DİNLENMEM GEREKECEK”

“Tüm sağlık kurumu çalışanları ve personeline ilgileri, güler yüzleri ve enerjilerine sonsuz teşekkürler ederim. Allah sağlık çalışanlarını Katiyen başımızdan yoksun etmesin inşallah. uzunca tek vakit dahada dinlenmem gerekecek. sıhhatli günlerde kavuşmak dileğiyle. Sevgi ve saygıyla kucaklıyorum hepinizi.”

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir