Hamza Hamzaoğlu: Bundan sonra her maçımız bir final-haberi

Hamza Hamzaoğlu, mücadelenin derhal peşinden düzen ettiği medya toplantısında, kazanılması koşul olan güç tek mücadelesi atlattıklarını belirtti.

Özellikle dahil alan maçlarını kazanmalarını gerektiğine işaret eden Hamzaoğlu, “Deplasmanda alacağımız iyi neticeler ise bizi dahada iyi edecek. Haftalardır kaybetmemize karşın iyi yoldaydık. İyi çalışıyoruz, ferdi olarak üstüne koyduk. Takım olma yolunda müspet gelişme sağladık. bu erken iyi tek takıma karşı iyi galibiyet aldık. Bizim amaciyla çok önemliydi. ulusal arada eksiklerimizi tamamlamalıyız. Bundan ardindan her maçımız tek final havasında. Her mücadeleden ardindan tek final daha. Kazansak da kaybetsek de işin sonu olmayacak. Şimdi Konya’daki finale hazırlanacağız.” diye konuştu.

Rakiplerin müspet ve menfi taraftarını analiz ettiklerinin altını çizen Hamzaoğlu, şöyle ayni ritimde devam etti:

“Hafta içi bunun için göre çalışıyoruz. onuncu hafta nasıl oynayacağımızı konuşuyoruz. Nasıl oynayacağımızın içinde hücum, müdafaa her şey var. Efecan ve buyruğa hususi oyuncular. Onları mümkün olduğu civarindan az topla buluşturmak çok önemliydi. Baiano ve Dokovic iyi işler yaptı. Skoru bulduktan ardindan kapanmış benzeri görünsek de Strateji açıdan önemliydi. iyi tek galibiyet aldık.”

AA

  • Alanyaspor
  • Çaykur Rizespor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir