Hakan Sabancı’ya küfürler yağdıran Aygün Aydın hakkında korkutan iddia: Evden sedye ile çıkarıldı-haberi

Hakan Sabancı ile yaşadığı olayların derhal peşinden tek anda gündeme oturan ve Sabancı’ya karşı uzaklaştırma kararına uymadığı gerekçesiyle üç vakit zorlama mapus yatan Aygün Aydın ile alakalı korkutan tek argüman alana atıldı.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ İDDİASI

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden Hakan Sabancı’ya hakaretler yağdıran Aydın’ın evinde intihar girişiminde bulunduğu ve olay adina gelen sağlık ekipleri tarafından hastaneye götürüldüğü öne sürüldü.

İNTİHAR EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Aygün Aydın, Instagram‘da açtığı canlı yayında da intihar edeceğini söyledi. Aydın, “Yaşamanın benim amaciyla manası kalmadı. 8 adet zabita savcılık kararı olmadan neden kapımı kırdı?” diye sordu. Bu İzah sonrası Aygün Aydın’ın evine ambulans geldi. Aydın’ın sağlık ekipleri tarafından haneden sedyeyle çıkarıldığı ve nihayet vaziyetinin nasıl olduğunun bilinmediği argüman edildi.

HAKAN SABANCI’YI TEHDİT ETMİŞTİ

Cezaevinden çıkan Aydın, geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı’yı tehdit etmişti. Instagram’dan İzah yapan Aydın, “Senin kötürüm olduğunu görmeden ölmeyeceğim. kendisinin bebeğinin ultrasonunu paylaşmakta suçmuş, ülkede meğer! Sen beni nasıl o katillerin dahil kismina haşerelerin dahil kismina atıp öldürmeye çalıştıysan andım olsun seni yerle tek etmeden bu dünyadan göçüp gitmeyeceğim” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.