Hafriyat kamyonuna arkadan çarpan otomobilde bulunan yolcu yola fırladı-haberi

Arnavutköy’de alana gelen olayda, Arnavutköy-Sultangazi yolunda izleyen buyruğa Ceyhan idarenindeki otomobil, mutlu inançli idarenindeki hafriyat kamyonuna arkadan çarptı. Çarpmanın tesiriyle savrulan otomobil, ortada refüje çıkarak durabildi. Bu sırada çarpışmanın şiddeti ile oto içinde bulunan üç kişiden biri var olan Şükrü Talay, otomobilin art camından yola fırlayarak yaralandı.

DİĞER SÜRÜCÜLER YARDIMA KOŞTU

Kazayı gören başka araç sürücüleri, otomobilden yola fırlayan yaralının yardımına koştu. Haber verilmesi üstüne Daha önceki Edirne Caddesi’ndeki talihsiz kaza adina sağlık ekipleri derhal sevk edildi. Kafasından vuruş alan ve yaralanan Şükrü Talay, olay yerindeki evvel müdahalenin derhal peşinden ambulansla Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü. oto sürücüsü buyruğa Ceyhan ve yanındaki başka arkadaşı ise kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

“GÖZÜM BİR ANDA KARARDI”

Trafikte seyretme halindeyken tek çarpma sesi duyduğunu söyleyen hafriyat kamyonu sürücüsü mutlu Dündar, “Çarpma sesinden ardindan baktım ki derhal solumda tek oto sağa sola vurarak atlıyor. Frene basarak durdurdum kamyonu” dedi. ortada şeritte seyretme halindeyken sol şeride geçmek amaciyla manevra yaparken tek anda gözünün karardığını söyleyen oto sürücüsü buyruğa Ceyhan, “Gözüm tek anda karardı, ardindan tekrar kendime geldim. Kamyonun sağ arkasına çarptım. Gerisini de hatırlamıyorum” dedi.

UZUN ARAÇ KUYRUKLARI OLUŞTU

Kaza sonrası Arnavutköy-Sultangazi istikametinde uzunca araç kuyrukları oluşurken yollarda Bir takım sürücülerin ise hemide araç kullanıp ayni vakitte da ellerindeki telefonlarla talihsiz kaza yapan araçların videosunu çekmeye çalıştı. Kazaya sonrası hurdaya dönen otomobilin cazip ile çekilmesinin derhal peşinden trafik normal seyrine döndü.

Kaynak: Demirören havadis Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir