Hadise, bu yılki O Ses Türkiye jürisinde yok! Acun Ilıcalı, sürpriz bir isimle görüşüyor-haberi

Reza Zarrab ile aşk yaşadığı iddiaları sonrası Ebru Gündeş ile arası açılan Hadise‘nin O Ses Türkiye’den ayrılacağı alana çıkmıştı. uzunca yıllardır yarışmada seçici kurul koltuğunda oturan Hadise’nin adina kimin geleceği heyecan konusuydu.

ACUN ILICALI, GÜLŞEN İLE GÖRÜŞÜYOR

Magazin kulislerinde dolaşan iddiaya göre; Acun Ilıcalı’nın Hadise’nin adina Gülşen ile görüştüğü öne sürüldü. Gülşen’in de Ebru Gündeş, ak ve Murat Boz’lu jürinin dördüncü ismi olmaya sıcak baktığı öğrenildi.

HADİSE, İDDİALARA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ

Öte istikametten Hadise, Reza Zarrab ile aşk yaşadığı istikametinde çıkan iddialarla alakalı şu izahı yapmıştı: “Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne civarindan karşılaştığım bütün hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu civarindan uzunca boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile bütün hukuki yollarla bu kutsal ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım.”

SEVGİLİSİ DE DESTEK VERMİŞTİ

Oyuncu Kaan Yıldırım da Hadise’nin İzah metnini kendisinin Instagram hesabından yayınlayarak sevgilisinin yanında olduğunu belli etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir