Guti Hernandez: Şampiyonluk için en şanslı takım Beşiktaş-haberi

Bir asama Beşiktaş forması da giyen efsane isimlerden Guti Hernandez, Demirören havadis Ajansı’na (DHA) hususi açıklamalarda bulundu.

Barcelona ile Real Madrid arasında oynanan ElClasico’da ve Beşiktaş – Galatasaray derbisinde sahada olmayı çok istediğini kaydeden Guti, “Zamanı tek 15 sene art çekip, tekrar sahalarda bulunmak isterdim. Yalnızca ElClasico değil, rastgele tek Real Madrid maçında oynamak isterdim şu anda. elbette Beşiktaş – Galatasaray maçında da sahada olmak isterdim. Çok iyi tek hatıram var. Beşiktaş bu erken kendisinin alanında oynuyor ama biz Galatasaray’ın alanında tek derbi galibiyeti kazanmıştık ve golü bendeniz atmıştım. anımsıyorum hala. Burada da sahada olmak isterdim” dedi.

“BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLAR LİGİ’NDE dogruluk ETTİĞİ SONUÇLARI ALAMADI”

Beşiktaş’ın çok kuvvetli tek takıma sahip olduğunu belirten Guti, “Ligde Beşiktaş şampiyon olabilir. Takımı çok güçlü. Ne yazık ki Şampiyonlar Ligi’nde dogruluk ettikleri neticeleri elde edemedi ama oyun olarak iyi. bendeniz takip ediyorum, izliyorum Şampiyonlar Ligi maçlarını. Savunmada ani çok hatali yaptıkları amaciyla istek ettikleri neticeleri elde edemedi” ifadelerini kullandı.

“BU sene ŞAMPİYONLUK İÇİN EN ŞANSLI birlik BEŞİKTAŞ”

Türkiye Süper Lig’deki şampiyonluk yarışını değerlendiren Guti Hernandez, “Türkiye’de dört hatri sayilir büyüklükte takım her vakit rekabetin içinde oluyor. Ama benim düsünceme göre bu sene şampiyonluk amaciyla en bahtlı takım Beşiktaş. Trabzonspor çok kuvvetli tek takım, Fenerbahçe de keza aynı şekilde. Ama benim düsünceme göre bu sene Beşiktaş şampiyon olabilir” diye konuştu.

“TÜRKİYE her vakit AKLIMDA VAR”

Guti Hernandez nihayet olarak, DHA muhabirinin, “Antrenörlük kariyerinle alakalı ne planlıyorsun ve Türkiye’de görev yapmayı düşünür müsün” sorusuna, “Aslında tek öneri var. Ocakta çalışmaya başlamam amaciyla bana tek öneri geldi. Takımın ismini şu anda söyleyemiyorum. ülkemiz her vakit aklımda var. bunun benzeri tek öneri gelirse tabiki sıcak bakarım Türkiye’de tek takım çalıştırmaya. Dediğim gibi, ocakta çalışmaya başlamam amaciyla tek öneri geldi, Daha değerlendiriyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Ata SELÇUK – Kaan Süreyya / İSTANBUL (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir