Gülçin Karakaya, sevgilisi İbrahim Tatlıses ve kızını barıştırdı-haberi

Dilan Çıtak Tatlıses, Kuşadası’ndaki sitesinden çocuklarına birer ev veren ama kendisini ayıran babası İbrahim Tatlıses‘e kırılmıştı. Yaşananların derhal peşinden İbrahim Tatlıses ve Dilan Çıtak Tatlıses aralarındaki buzları eritti.

GÜLÇİN KÜSLÜĞÜ BİTİRDİ

Genç şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses, geçtiğimiz ay babasını evinde ağırlayarak problemleri çözdü. Buluşmanın perde arkasının detayları belli olurken işin içinde Tatlıses’in sevgilisi Gülçin Karakaya çıktı. İbrahim Tatlıses’le evlilik hazırlığı yaptığı konuşulan Gülçin Karakaya, meşhur sanatçının kızı Dilan Çıtak’la da yakın arkadaş oldu.

Son dönemde yasamsal medyada sık sık Çıtak’la resimlerini paylaşan Karakaya, evvelki vakit de toy şarkıcı ve sevgilisi Levent Dörter’le çektirdiği kareyi yayınlamıştı.

EVLİLİK KARARI ALDILAR

Daha evvel dört sefer izdivaç eden ve 7 çocuğu var olan meşhur şarkıcı İbrahim Tatlıses, kendisinden 43 ıslak minik sevgilisi Gülçin Karakaya ile İzdivaç etme kararı aldı. İzdivaç etme teklifine evet Cevabını alan İbrahim Tatlıses, şimdiden düğün hazırlıklarına başladı.

Kaynak: Hürriyet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.