Genç karikatürist başına poşet geçirilmiş halde otel odasında ölü bulundu! Yanındaki helyum düzeneği dikkat çekti-haberi

Ataşehir Küçükbakkalköy mahallesi Şenlik Sokak’ta bulunan tek otelin görevlileri iddiaya göre, 603 numaralı odada var olan ve tek vakit kendisinden haber alınamayan Okan Nasuhoğlu’nun odasını denetim etti. Görevliler toy karikatüristin yanında tek düzenekle hareketsiz şekilde durduğunu ayrım etti.

İLGİNÇ BULGULARA ULAŞILDI

Sabah’ın haberine göre, polise ihbarda bulunan otel çalışanları ambulans çağırdı. Otele gelen sağlık ekibi Okan Nasuhoğlu’nun can verdiğini tutanak altına aldı. olay Yeri İnceleme ekibinin çalışmalarında enteresan bulgulara ulaşıldı.

BAŞINA POŞET GEÇİRİLMİŞ

Okan Nasuhoğlu’nun başına poşet geçirildiği, boğaz kismindan poşetin bantla bağlandığı belirlendi. Ayrı olarak tek ucu poşetin içinde bulunan tek hortumun başka ucunun ise helyum gazı tankına bağlı olduğu görüldü. Nasuhoğlu’nun tankı açıp helyum gazıyla intihar etmiş olabileceği değerlendiriliyor.

SORUŞTURMA ayni ritimde devam EDİYOR

Nasuhoğlu’nun cenazesi Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsi incelemesinin derhal peşinden memleketi Zonguldak’a götürülerek toprağa verildi. zabita kayıtlarına ‘şüpheli ölüm’ olarak geçen olayla alakalı incelemelerin sürdüğü bildirildi.

OKAN NASUHOĞLU KİMDİR?

1990 yılında, yeralti maden şehri Zonguldak’ta doğan Okan Nasuhoğlu, Bir hayli dergi ve gazetede karikatürist olarak çalışmaktaydı. Nasuhoğlu’nun bunun yanı sıra şiir de yazdığı biliniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.