Genç bir kızı denizde taciz ettiği söylenen oyuncu Mehmet Çelik, yaşananları tüm detayıyla anlattı-haberi

Oyuncu Mehmet Çelik’in tek eğlence mekanında tanıştığı M.C. adli toy kadınla gece yarısı denize girdiği ve tacizde bulunduğu ileri sürüldü. H.M. adli tek görgü şahidi amaciyla şahit olduğunu söylediği taciz olayıyla alakalı “Kız çok korkmuş ve ağlıyordu. Adamın üzerindeki kıyafetleri yırttığını söyledi. Biz de derhal havlu bulup üzerini örttük. M.C., olay sonrası hükümet hastanesine, sonrası vakit de rapor almak amaciyla Dokuz Eylül Üniversitesi’ne gitti. ardindan da savcıya ifade verdi” dedi.

“GİTTİĞİMDE MEKANDA bayanlar YANIMA GELİP BENİMLE DANS ETTİ”

Yaşanan olayların derhal peşinden kısa müddette gündem var olan Mehmet Çelik, Uçankuş TV’de yayınlanan Hayatın İçinden programına telefonla bağlanarak taciz iddiasıyla alakalı bütün detayları anlattı. Oyuncu, dakika dakika anlattığı olayda şunları söyledi: “Kızın minik olduğu söyleniyor ama 18 yaşından büyük. bendeniz savcıya gittikten üç vakit ardindan Şahit olarak tek kadın alana çıktı. Tanık, kadının denizden çırçıplak çıktığını bunun nedeni olarak da benim onun kıyafetlerini yırttığımı söylemiş. olay 18.07.2021 tarihinde oluyor. Kamera kayıtları Zati savcılıkta izlendi. Bu kız tek eşcinsel arkadaşıyla mekanda benim arkama geliyor. O vakte civarindan da benim yanıma 4-5 adet değişik kadın gelerek arkadan sarılıp dans etmeye çalışıyor. Bende onları ittiriyorum. bendeniz o mekana DJ arkadaşım ve mekanda çalışan herkesi tanıyorum.”

“KIZLA YAKINLAŞARAK DANS ETTİKTEN ardindan DENİZE GİRDİK”

“Kızın yanında gay arkadaşı arkamdan beni dürttü bendeniz de değişik tek reaksiyon gösterdim. 4-5 dakika ardindan bu kız benim önüme gelip bana sarılıp öpmeye başladı. bendeniz de onla birlikte dans ettim. takriben 15 dakika ardindan benim anlatamadığım şekilde bizim tek yaklaşmamız oluyor. ardindan bana ‘Denize girelim mi?’ dedi. onay ettim ve girdik. Olayda kumsal diye bahsedilen yer DJ kabinin olduğu tek mekan ve art tarafı da herkesin denize girdiği tek yer. Katiyen kızla yalnız kalmadık.”

“DENİZDE ARAMIZDA BİR YAKINLAŞMA OLDU”

“Beni etrafımda tanıyan tanır. Bu kız denize girmeden evvel ‘Çırılçıplak girelim’ dedi. bendeniz de o mekanda herkesi tanıdığımı, oyunculuk yaptığım amaciyla çırçıplak denize giremem dedi. Kızda kara elbise vardı ve üzerinde dahil çamaşırı yoktu. Denize girdikten ardindan aramızda tek yakınlaşma oldu. Kızla cinsel manada hiçbir şey olmadı. “

“YAKINLAŞTIKTAN ardindan BİRDEN BAĞIRMAYA BAŞLADI”

“1 buçuk dakika ardindan kız beni ittirerek ‘Benim sevgilim var, bendeniz ona nasıl bunun benzeri tek şey yaparım’ demeye başladı. taraf tarafımızdaki insanlarda güldüler bize. Orada bağırıp insanların duymama olasiligi yok. bendeniz de tırstığım amaciyla ne yapıyorsun dedi. Korktuğum amaciyla direk denizden çıktı. Üstüm ıslak olduğu amaciyla arabamdan gömlek alıp giydim ve mekana art döndüm. Görgü tanıdığı kızla alakalı hiç bilgim yok. bendeniz Zati bunun amaciyla savcılığa ifademi verdim. Kamera kayıtlarında ve dosyada hiçbir kadın şahit yok zaten.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.