Galatasaraylı taraftarlar seçimin nabzını tuttu-haberi

Sarı-kırmızılı taraftarlar çoklukla var reis adayları Eşref Hamamcıoğlu ve yazi Öztürk’ün yeteri civarindan olmayacağı ile alakalı görüş bildirirken, ekseriyet Ünal Aysal benzeri kuvvetli tek isminin reis olması gerektiğine vurgu yaptı.

BABA, HAMAMCIOĞLU’NU; OĞLU İSE ÖZTÜRK’Ü İSTİYOR

Oğluyla birlikte maça gelen tek taraftar, Burak Elmas’ın yöneticilik vaktindeki etkinliğini başkanlık dönemine yansıtamadığını kaydederek, “Tek iyi yaptığı şey, Torrent’i getirmesiydi. Kim gelirse gelsin, Torrent’e sahip çıkmalı. reis olarak Eşref bey olursa, çok dahada iyi olur diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Bu taraftarın erkek çocuğu ise babasıyla değişik fikirlere sahip olduğunu belirterek, “Ben Yalnızca biz sahada doğranırken konuşan, masaya yumruğunu vurabilen tek reis istiyorum. yazi Öztürk’ün olmasını isterim” dedi.

“FATİH HOCAM KURTAR BİZİ”

Sarı-kırmızılı tek taraftar, Hamamcıoğlu ve Öztürk’e kendisini yakın hissetmediğini söyleyerek, “Kafamızda başka reis adayları var. Ünal Aysal gibi. Dursun Özbek’in de tek girişken yapmasını bekliyorum. Ama şu vakit var adaylar Galatasaray ‘a tek şey veremez. Asıl gönlümüzdeki reis belli. Fatih (Terim) hocam kurtar bizi” ifadelerini kullandı.

“TEK SEÇENEK ÜNAL AYSAL”

Galatasaraylı taraftar, çok seçenek olmasının hiçbir yer amaciyla iyi olmadığını ama Burak Elmas’ı hiç desteklemediğini ve şu vakit var iki reis adayından da hiçbir ümidi olmadığını belirterek, “Şu vakit tek seçeneğin Ünal Aysal olduğunu düşünüyorum. Gelirse o kurtarır. Yoksa bu iş zor. var adaylarla olacak benzeri durmuyor” yorumunu yaptı.

“POLAT VE AYSAL GİBİ İSİMLER BAŞKAN OLMALI”

Bir başka taraftar ise Adnan Polat ve Ünal Aysal benzeri isimlerin reis olması gerektiğini kaydederek, “Hem tecrübeleri var ayni vakitte da Galatasaray’ı ilerletecek kapasiteye sahipler. Bu stil şeyler belli tek süre dahada popülariteye ve lobiye bakıyor. bu sebeple Eşref Hamamcıoğlu ve yazi Öztürk ile olmaz” diye konuştu.

Ata SELÇUK – Olgucan KALKAN / İSTANBUL, (DHA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir