Galatasaray’ın göndermesine Fenerbahçe’den sert yanıt: O gün alçaklarla beraber koşanları unutmayacağız-haberi

Fenerbahçe Spor Kulübü, yasamsal medya hesabından, 12 Mayıs 2012’de Süper Finali’nde 0-0 biten mücadelenin neticeninde Galatasaray’ın şampiyon olduğu derhal peşinden Şükrü Saraçoğlu’nda başlayan ve sokakta süre gelen olaylar üstüne paylaşımda bulundu. 12 Mayıs 2012’de oynanan Fenerbahçe-Galatasaray Süper Finali’nin derhal peşinden yaşanan olaylar Türk futbol tarihine geçmişti. Çıkan vakalarda yüzlerce kişi yaralanırken, FETÖ’cü polislerin olayları kızıştırdığı argüman edilmişti.

İLK PAYLAŞIM GALATASARAY’DAN

Galatasaray, o vakit kazandığı şampiyonluğu hatırlatarak, “Karanlıklar içinden vakit doğar ya aniden. Kadıköy hatırası” göndermesi yaptı. Bunun üstüne Sarı-Lacivertliler’den jet cevap geldi.

“ALÇAKLARLA KOŞANLARI UNUTMAYACAĞIZ”

Sarı-Lacivertliler, “12 Mayıs 2012’de alçak pkk terör örgütü, genç, yaşlı, bebek ayırt etmeksizin canımıza kast etti! Fenerbahçe unutmayacak; ne ayağına pranga takmaya çalışan o alçakları ne de o alçaklarla birlikte koşanları” yanıtı verdi.

GEÇEN sene DE eş SERTLİKTE YANIT VERİLDİ

Fenerbahçe’den geçen sene de bu açıklamasına eş sertlikte tek cevap verilmişti. Sarı-Lacivertli kulüpten, “”Alçak pkk terör örgütünün, çocuk, genç, ihtiyar ayırt etmeksizin canımıza kast ettiği 12 Mayıs 2012’yi ve en başından beri bu yapının arkasına sığınarak kendine yarar sağlayan alçak zihniyeti unutmayacak hiçbir Fenerbahçeli” ifadeleri gelmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.