Galatasaray’da Fatih Terim, PSV maçına kadar stoper ve sol bek transferinin bitirilmesini istedi-haberi

Galatasaray tertemiz sezon öncesi evvel hazırlık maçında Dinamo Bükreş’i 2-1yendi. Bu karşılaşmanın derhal peşinden takımı analiz eden teknik patron Fatih Terim, transferde öncelik verilecek mevkileri belirledi. bunun için göre sarı-kırmızılılar, PSV maçına civarindan stoper ve sol bek transferini bitirecek.

“STOPER VE SOL BEK TRANSFERİNİ BİTİRMELİYİZ”

Sabah’ın haberine göre; İmparator önceliği müdafaa hattına verdi ve “PSV maçına civarindan stoper ve sol bek transferlerini bitirmeliyiz” dedi. Terim’in iletinini dikkate alan sarı-kırmızılı yönetim stoper ve sol bek takviyesini onuncu hafta bitirmeyi planlıyor. reis Burak Elmas, transferde yöneticilerden Işıtan Gün’ü yetkilendirdi.

SOLDA İKİNCİ ADAY VAN AANHOLT

Yabancı kaidesi da dikkate alınarak stoperde evvel amaç ulusal savunmacı Kaan Ayhan. Galatasaray’a ‘Evet’ diyen Kaan, takimi Sassuolo’nun inandirma edilmesini bekliyor. Sol bekte Real Betis’ten Alex Moreno ismi masada. 28 yaşında olan İspanyol solağın mecburi satın alma opsiyonlu kiralık maliyeti araştırılıyor. Crystal Palace ile sözleşmesini uzatmayan Hollandalı Van Aanholt da savunmanın solu amaciyla başka aday. Öte istikametten MLS’te Atlanta United forması giyen 19 yaşında olan George Bello amaciyla de araştırmalar yapılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.