Galatasaray sahaya çıkıyor, Fanatik D-Smart GO hediye ediyor-haberi

Yeni sezon hazırlıklarını Florya yazi Oktay Tesisleri’nde sürdüren Galatasaray , Kasımpaşa ve Olympiakos ile hususi mücadelede karşı karşıya gelecek. PSV maçına hazır çıkmak istek eden Sarı Kırmızılı ekip, iki mücadeleden da galip ayrılıp maneviyat depolamak istiyor. Her iki hazırlık mücadelesi da D Smart 77. kanal Spor Smart’ta yayınlanacak.

Fanatik’ten 5 takipçisine D-Smart GO hediye!

Galatasaray sezonu D-Smart GO’da açıyor, Fanatik 5 takipçisine D-Smart GO armağan ediyor! @fanatikcomtr’yi takip et, Galatasaray’ın hiçbir maçını kaçırmayan tek arkadaşını bu post’un altına mention’la, kazanma şansı yakala! Kazananlar bu erken saat 16.00’da açıklanacaktır.

https://www.instagram.com/p/CRHE0Ursvj4/

Galatasaray – Kasımpaşa mücadelesi ne zaman?

10 Temmuz Cumartesi bugünü saat 19.00’da başlayacak Galatasaray-Kasımpaşa hazırlık mücadelesi Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda oynanacak. Karşılaşma D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan naklen yayınlanacak.

Galatasaray – Olympiakos maçı ne zaman?

13 Temmuz Salı bugünü saat 21.15’te başlayacak Galatasaray-Olympiakos hazırlık mücadelesi Georgios Karaiskakis Stadı’nda oynanacak. Karşılaşma D-Smart 77. Kanal Spor Smart’tan naklen yayınlanacak.

Galatasaray – PSV maçları ne vakit oynanacak?

İki ayaklı tur sistemine göre oynanacak maçların ilki 20-21 Temmuz’da, rövanş müsabakaları ise 27-28 Temmuz tarihlerinde oynanacak. Galatasaray-PSV maçının tarihi ve saati ilerleyen günlerde açıklanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir