G.Saray efsanesi Tugay Kerimoğlu’ndan sert eleştiri: Dubai’de değil, tesislerde yatmalısınız-haberi

Hatayspor’dan 3-0’lık skorla İstanbul’a dönen Galatasaray‘a ağır eleştiriler geldi. En dikkat çekenlerden birisi ise yayıncı kuruluşta yorumculuk yapan Sarı-Kırmızılılar’ın efsanesi ve tek asama de takımda antrenörlük yapan Tugay Kerimoğlu‘ndan geldi. Kerimoğlu, oyuncuların koronavirüs döneminde izinlerini Dubai’de geçirmesine eleştiri getirdi.

“HAKLARIDIR AMA DÜŞÜNECEKSİNİZ”

Kerimoğlu, “Şampiyonluğa oynadığınız senede meseleler varken tatil beldesi olarak Dubai’yi mi seçenek edersiniz, yoksa tesisleri mi? Ne civarindan cezalı olursan ol, ne civarindan sakat olursan ol. Benim tarzım o değil. Benim tarzım İstanbul dışına çıkmak değildir. Yapabileceğim çalışmayı yaparım. elbette haklarıdır, değişik tek lig oluyor, yoruluyorlar, ona da tek saygısızlığım yok ama cezalı da olsanız gittiğiniz tek yerde virüse yakalanma ihtimaliniz var. Döndüğünüz mücadelede oynamama ihtimaliniz var. Bunu tek oyuncu düşünmek zorunda” diye konuştu.

“ARTIK MAZERETİ YOK”

Sözlerini şöyle sürdürdü Kerimoğlu: Galatasaray iki adet kredisini kaybetti. Bu saatten ardindan o vardı, bu yoktu değil Tamamiyle şampiyonluk mentalitesinin sahada yüzde surat tesirli olmak zorunda, hangi oyuncu oynayacaksa. tek şeylerin mazereti kalmadı. 9 mücadele kaldı. Nasıl 8 puanlardan gelip şampiyon olduysanız, Bir takım şeylerin karşılığını fedakarlık olarak vermeniz lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir