Foto muhabirlerine çirkin saldırı-haberi

İhlas havadis Ajansı (İHA) fotograf muhabiri Yunus buyruğa Kartal, fotograf çekim alanını ihlal eden futbolculara ikazda bulunmasının derhal peşinden Ankara Demirsporlu futbolcu Serdar Eylik ısrarla aynı yerde ısınmaya ayni ritimde devam etti. Bunun üstüne mücadelede görev alan Kocaeli’den gelen ve Ankaralı medya mensupları 2. tek ikazda bulundu. Bunun üstüne karşılaşma ayni ritimde devam ederken mücadelesi bırakarak medya mensuplarının üstüne yürüyen Ankara Demirsporlu Mustafa Kayabaşı, ortada hakem tarafından uyarılmasına karşın medya mensuplarına argo etti.

Karşılaşmanın hakemi Direnç Tonusluoğlu ise yaşanan vakalarda küfrü duymadığını ve bu yüzden futbolcuları ihraç edemediğini belirtti.

ÖZRÜ KABAHATTİNDEN BÜYÜK

Ankara Demirspor yönetim heyeti Üyesi, TCDD ev Başkanı Şems Çakıroğlu ise olaylar hatıranda futbolcusunun yapmış olduğu sözlü ve fiziki saldırıyı savunarak, özür dilemesi beklenirken, “Futbolcularım haklı, size az dahi yaptılar” sözlerini kullanması reaksiyon çekti.

GAZETECİLER iki FUTBOLCU HAKKINDA SUÇ ilaninda BULUNDU

Ankara güvenlik Müdürlüğü Spor Şube Birimi tarafından karakola götürülen İHA fotograf Muhabiri Yunus buyruğa Kartal ve Demirören havadis Ajansı (DHA) fotograf muhabiri Harun Özalp, sözlü ve fiziki saldırıda bulunan iki futbolcudan şikayetçi oldu.

Öte istikametten Ankara Demirspor – Kocaelispor mücadelesi tek – 1’lik eşitlikle sona erdi.

Nesrin AYDIN YALDIZ/ANKARA,(DHA)

  • TFF 2. Lig

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.